Tomasz Kammel skasował wpis
Instagram.com tomaszkammel
Monika Majko - 24 Lutego 2021

Tomasz Kammel wspomniał we wpisie Wojciecha Młynarskiego. Paulina Młynarska zareagowała błyskawicznie

Widzowie TVP z niecierpliwością oczekiwali komentarza Tomasza Kammela w związku z informacją o odejściu z Telewizji Polskiej Marzeny Rogalskiej. Gwiazdor stacji zamieścił w sieci wpis nawiązujący do piosenki Wojciecha Młynarskiego, jednak szybko skasował post.

Pomimo błyskawicznej reakcji Tomasza Kammela i usunięciu wpisu, został on zauważony przez córkę słynnego poety i tekściarza. Paulina Młynarska skomentowała wpis dziennikarza TVP, cytując twórczość swojego taty.

Tomasz Kammel szybko zorientował się, że popełnił błąd

Odejście Marzeny Rogalskiej z TVP zaskoczyło wiele osób. Dziennikarka ogłosiła swoją decyzję o rezygnacji ze współpracy z Telewizją Polską tuż po ogólnopolskim strajku mediów, w którym stacja nie brała udziału, a jej komunikat wywołał pozytywne emocje wśród fanów i kolegów z branży, którzy gratulowali jej odwagi i życzyli powodzenia.

- Po dwunastu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku była najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej - oznajmiła gwiazda za pomocą swoich mediów społecznościowych.

Wiele osób oczekiwało, że głos w sprawie odejścia prezenterki zabierze również Tomasz Kammel, który przez wiele lat współprowadził z Marzeną Rogalską poranny program TVP „Pytanie na śniadanie”. Dziennikarz jednak nabrał wody w usta i nie reagował na komentarze internautów, którzy domagali się od niego kilku słów nie tylko o decyzji zaprzyjaźnionej z nim dziennikarki, ale również swojej przyszłości w stacji.

Nie żyje 8-letnia Sara. Od ponad 2 lat walczyła z glejakiem mózguNie żyje 8-letnia Sara. Od ponad 2 lat walczyła z glejakiem mózguCzytaj dalej

Gwiazdor TVP szybko jednak znalazł sobie nową koleżankę w redakcji i opublikował w sieci wspólne selfie z Joanną Jędrzejczyk, która dołączyła do składu jury programu „Dance Dance Dance”. W opisie do fotografii Kammel wspomniał, że połączył ich wspólny program oraz piosenka autorstwa Wojciecha Młynarskiego pt. „Róbmy swoje”.

Dziennikarz szybko jednak postanowił zmienić opis i wymowny tytuł piosenki zastąpił słowami o dobrej zabawie. Post prezentera nie został jednak niezauważony, a na Instagramie skomentowała go młodsza córka Wojciecha Młynarskiego, Paulina.

- Trzeba uważać kiedy się „Młynarza” cytuje. Bo tata przewidział coś na każdą okazję. „Róbmy swoje” posiada suplement, zresztą napisany w 1995 roku. Oto on: „Minęły lata, proszę Pań, I chmurzy lico moje, że dziś wczorajszy byle drań też śpiewa „Róbmy swoje!”. I w mądrych ludziach przygasł duch, choć ciągle im tłumaczę, że gdy to samo śpiewa dwóch, to nie to samo znaczy!” - napisała dziennikarka.

Paulina Młynarska zaznaczyła, że nie uważa Tomasza Kammela za drania, jednak zupełnie inne zdanie ma o prezesie Telewizji Polskie, Jacku Kurskim. Prezenter na razie nie zareagował na komentarze kolegów z branży, ani apele internautów.

- Nie, nie uważam T.K. za drania. Ale jego szefuncio to już inna sprawa. Dziękuję za uwagę. Już się wyłączam - dodała.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Pomponik/Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News