Bogusław Linda ma kłopoty zdrowotne
TRICOLORS/East News
Monika Majko - 18 Lutego 2021

Bogusław Linda ma problemy ze zdrowiem. Lekarze zalecają operację, aktor jej unika

Fani Bogusława Lindy mają ostatnio powody do niepokoju. Aktor od lat zmaga się z bolesnymi dolegliwościami związanymi z kręgosłupem, jednak w ostatnim czasie jego stan znaczenie się pogorszył. Lekarze zalecają operację, jednak gwiazdor nie chce się poddawać.

Bogusław Linda zmaga się z bólem, który niekiedy utrudnia mu nawet podstawowe czynności. Mimo tego gwiazdor nie chce poddać się operacji. Aktor próbuje wszystkiego, by złagodzić dolegliwości i uniknąć wizyty w szpitalu.

Bogusław Linda ma problemy ze zdrowiem

Już od kilku lat życie Bogusława Lindy utrudniają bolesne problemy z kręgosłupem.Gwiazdor już teraz miewa poważne kłopoty nawet z prostymi czynnościami, a w ostatnim czasie jego stan zdrowia znacznie się pogorszył, co uniemożliwia mu m.in. powrót do czynnego aktorstwa.

- Starzeję się, rejestruję charakterystyczne sygnały psychofizyczne. Czas biegnie trzy razy szybciej niż kiedyś - wyznał Bogusław Linda w rozmowie z tygodnikiem „Na żywo”.

- Obawiam się przede wszystkim chorób, co się nieuchronnie wiąże ze starością. Boję się też bezradności - dodał gwiazdor.

Uczestniczka programu Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" chce unieważnienia ślubu kościelnego. Zaręczyła się z nowym partneremCzytaj dalej

Niestety, problemy z kręgosłupem powodują u gwiazdora duże ograniczenia, a Bogusław Linda zdaje sobie sprawę, że z biegiem czasu mogą być one coraz większe. Ogromne kłopoty sprawiła mu m.in. wizyta na inauguracji roku akademickiego w Warszawskiej Szkole Filmowej, w której wykłada.

Problemy zdrowotne Bogusława Lindy martwią również jego żonę, Lidię Popiel. Choć bliscy i lekarze namawiają aktora, by poddał się operacji, która według specjalistów może pomóc mu całości pozbyć się uciążliwych dolegliwości, ten nie chce się zgodzić.

Według informatora tygodnika „Na żywo” Bogusław Linda za wszelką cenę stara się uniknąć zabiegu oraz kilkumiesięcznej rehabilitacji, szczególnie w czasie szalejącej na świecie pandemii koronawirusa. Aktor szuka więc sposobu na złagodzenie swoich dolegliwości w medycynie niekonwencjonalnej.

Gwiazdor korzysta m.in. z medycyny naturalnej. Bogusław Linda poddaje się zabiegom i masażom, podczas których w jego ciało wcierana jest specjalna mikstura, która ma złagodzić ból. Aktor wierzy, że dzięki temu uda mu się wygrać z chorobą bez wizyty na sali operacyjnej.

- To innowacyjna metoda, ale ma nadzieję, że mu pomoże - przekazało źródło tygodnika.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: WP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News