McDonald's robi cebulę
Fot. TikTok @justinalbert19
Mateusz Sidorek - 16 Lutego 2021

Sekret McDonald's wyszedł na jaw. Pracownik ujawnił jak przygotowuje się cebulę

Pracownik McDonald's opublikował w mediach społecznościowych nagranie, które zainteresowało mnóstwo internautów. W materiale wideo Justin pokazał, jak robi się cebulę w słynnej na całym świecie sieci fast food. Po obejrzeniu filmiku wiele osób ma mieszane uczucia. Większość nie tak to sobie wyobrażała.

Mnóstwo osób zastanawia się od dawna, jak przygotowywane są posiłki w McDonald’s i skąd pochodzą. Na temat jakości produktów używanych w jednej z najpopularniejszych sieci fast food na świecie krążą już prawdziwe legendy. Przedstawiciele firmy utrzymują jednak, że ich burgery mają 100 procent wołowiny, a mięso nie ma ulepszaczy.

Niedawno jeden z pracowników McDonald’s postanowił uchylić rąbek tajemnicy i pokazać, jak przygotowywane są, niektóre składniki. W tym celu Justin pokazał krok po kroku, jak robi się cebulę, która trafia do większości dań popularnej sieci fast food. Materiał wideo szybko spotkał się z ogromnym zainteresowaniem.

Jak przygotowuje się cebulę w McDonald’s

Użytkownik TikToka, który pracuje w McDonald’s, nagrał film, na którym pokazuje cały proces przygotowania cebuli. Warto pamiętać, że składnik ten trafia do większości kanapek serwowanych przez lokale.

Justin Albert pokazał kartonowe pudła, w których znajduje się tzw. sucha cebula. Składnik przypomina nieco proszek i znacznie różni się od formy, która znajdujemy w kanapkach McDonald’s. Co dzieje się, zanim trafi do burgera?

Wiemy jak mieszka Łukasz Szumowski. Zdjęcia pięknej okolicy robią wrażenieWiemy jak mieszka Łukasz Szumowski. Zdjęcia pięknej okolicy robią wrażenieCzytaj dalej

Autor nagrania zalewa najpierw plastikowe naczynie z suchą cebulą wodą i zaczyna mieszać. Zamoczone składniki zaczynają wyraźnie zmieniać formę, aż wreszcie przypominają posiekaną szalotkę.

Namoczona cebula zostaje oddzielona od wody i ostatecznie wygląda, jak ta, która znajduje się w kanapkach McDonald’s. Po oblikowaniu tego nagrania na TikToku, pod materiałem wideo pojawiło się wiele komentarzy.

Jak zareagowali internauci po nagraniu z McDonald’s?

Część internautów, którzy zobaczyli, jak przygotowywana jest cebula w McDonald’s, nie mogło powstrzymać się przed krytyką. Pod wideo pojawiły się komentarze mówiące o tym, że sama procedura wygląda dość obrzydliwie.

Znalazło się jednak niemało użytkowników, którzy stwierdzili, że nie ma w tym nic nadzwyczajnego. W końcu – jak wskazali – to tylko cebula oblana wodą i nie ma powodów, by przesadzać.

Bez względu na reakcje McDonald’s na brak gości narzekać nie może i rozwija się w wielu krajach w całej Europie. Obecnie lokale możemy znaleźć nawet w mniejszych miejscowościach. Całe nagranie może obejrzeć tutaj.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o kobiecie, która postanowiła zarezerwować stolik w restauracji. Lokal wznowił działalność wbrew restrykcji sanitarnym. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: o2.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News