Łukasz Szumowski mieszka w pięknym domu
Andrzej Iwanczuk/REPORTER
Irmina Jach - 16 Lutego 2021

Wiemy jak mieszka Łukasz Szumowski. Zdjęcia pięknej okolicy robią wrażenie

Łukasz Szumowski od urodzenia mieszka w przepięknej rezydencji. Posiadłość na warszawskim Wawrze robi ogromne wrażenie. Gospodarze zadbali o prywatność.

Łukasz Szumowski i jego rodzina są mieszkańcami warszawskiego osiedla Anin. Okolica jest niezwykle spokojna. Nie brakuje tam terenów spacerowych oraz drzewiastych alejek, które nadają dzielnicy sielankowego charakteru.

Łukasz Szumowski mieszka w pięknym domu

Niedaleko domu byłego ministra zdrowia znajduje się Instytut Kardiologii, w którym jest zatrudniony. Dojazd do centrum miasta zajmuje z kolei niecałe pół godziny samochodem. To idealne miejsce dla rodzin, które chcą mieszkać z dala od zgiełku miasta.

Posiadłość należąca do Łukasza Szumowskiego otoczona jest gęstymi drzewami, które gwarantują politykowi prywatność. Dom od wielu pokoleń należy do rodziny polityka. Mieszkają w nim jego rodzice, brat, bratowa i dzieci.

Elewacja budynku jest utrzymana w klasycznej bieli, a dach został pokryty czerwonymi dachówkami. Pomiędzy drzewami można zobaczyć liczne balkony, które umożliwiają familii wypoczynek na świeżym powietrzu.

Smutna wiadomość dla Jolanty Kwaśniewskiej. Nie żyje Andrzej Kratiuk, prezes jej fundacjiSmutna wiadomość dla Jolanty Kwaśniewskiej. Nie żyje Andrzej Kratiuk, prezes jej fundacjiCzytaj dalej

Dostępu do posiadłości chroni duża, czarna, elektryczna brama, która uniemożliwia intruzom wtargnięcie na teren działki. Prywatności gospodarzy strzeże też pokaźny berneński pies pasterski, który ma do dyspozycji duży teren, umożliwiający zaspokojenie potrzeby ruchu.

Niektóre zakątki ogrodu Łukasza Szumowskiego przypominają gęsty las, co nadaje rezydencji unikalnego charakteru. Z pewnością dom w Aninie jest miejscem, w którym lokatorzy mogą odpocząć od codziennej pracy i zrelaksować się w pięknych okolicznościach przyrody.

Łukasz Szumowski jest także właścicielem rezydencji w miejscowości Wodziłki nieopodal Suwalskiego Parku Krajobrazowego. Okazała posiadłość była prezentem dla żony byłego ministra zdrowia, Anny. Polityk zakupił ją w marcu 2014 roku od lokalnego rolnika.

Na siedmiohektarowej działce Łukasz Szumowski wybudował drewnianą, piętrową willę, która swoimi rozmiarami przewyższa nawet lokalną świątynię. Były szef resortu zdrowia miał uczcić zakończenie budowy imprezą w zajeździe w Jacznie. Brali w niej udział robotnicy, dzięki którym powstała posesja.

Mieszkańcy Wodziłek darzą nowego sąsiada nieukrywaną sympatią. Łukasz Szumowski zatrudnił do prac lokalnych majstrów, a niejedna osoba skorzystała z porady lekarskiej. Przypominamy, że były minister zdrowia jest z wykształcenia kardiologiem i elektrofizjologiem.

Dom Łukasza Szumowskiego

Dom Łukasza Szumowskiego

Dom Łukasza Szumowskiego

Źródło zdjęć: Super Express/Marek Kudelski/Paweł Dąbrowski

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Super Express/Nasze Miasto

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News