Szymon Chabior nie żyje
Pixabay.com _Alicja_
Irmina Jach - 17 Lutego 2021

Nie żyje znany polski dziennikarz Szymon Chabior. Miał dopiero 36 lat

Szymon Chabior, dziennikarz prowadzący portal internetowy „oswiecimskie24.pl”, nie żyje. Mężczyzna miał zaledwie 36 lat. Niech spoczywa w spokoju.

Wiadomość o nieoczekiwanej śmierci popularnego dziennikarza została przekazana przez portal, z którym przez lata wiązał swoje losy zawodowe. „To najgorsza informacja, jaką przychodzi nam opublikować na portalu” - napisali koledzy zmarłego mężczyzny.

Szymon Chabior nie żyje

- Szymon Chabior miał 36 lat, był założycielem, wydawcą i redaktorem naczelnym naszego portalu. Zmarł nagle, pozostawiając pustkę w naszych sercach i redakcji. Rodzinie Szymona, w szczególności rodzicom i siostrom, a także wszystkim zaprzyjaźnionym dziennikarzom i współpracownikom składamy wyrazy szczerego współczucia - dodali dziennikarze.

Jak informuje portal "faktyoswiecim.pl", w przeszłości Szymon Chabior założył portal motoryzacyjny „motorynek.pl”. Następnie rozpoczął działanie pierwszego lokalnego serwisu "powiatoswiecimski.pl". W 2005 roku wraz z Pawłem Wodniakiem rozpoczął prace nad portalem „oswiecimskie24.pl.

- Kontaktowaliśmy się z nim jeszcze nie tak dawno. Wspólnie cieszyliśmy się, że udało nam się załatwić ważną sprawę - napisał „Oświęcim Nasze Miasto”.

Wiemy jak mieszka Łukasz Szumowski. Zdjęcia pięknej okolicy robią wrażenieWiemy jak mieszka Łukasz Szumowski. Zdjęcia pięknej okolicy robią wrażenieCzytaj dalej

Szymon Chabior był niezwykle rozpoznawaną postacią w Oświęcimiu i okolicach. Świadczą o tym liczne wpisy, które jego przyjaciele oraz lokalni działacze polityczni opublikowali dziś w mediach społecznościowych. Trudno powstrzymać łzy.

- Smutną wiadomość przekazała mi dziś telefonicznie mama. Odszedł Szymon Chabior, mój znajomy od zawsze jak to bywa z sąsiadami, młodszy kolega z rodzinnej miejscowości, redaktor portali internetowych. Człowiek, którego wszędzie było pełno. Szymon, strasznie smutno - napisał jeden z przyjaciół dziennikarza.

- Niespodziewanie, dzisiaj w samo południe otrzymałem wiadomość, że Szymon Chabior nie żyje. [...] Był dziennikarzem, przedsiębiorcą i pełnym energii gościem. Prywatnie, to miłośnik dobrej kuchni, najlepiej przygotowanej przez siebie - dodał poseł Marek Sowa.

- Kolego - dziękujemy za współpracę. Raz była lepsza, raz gorsza - jak to w życiu bywa. Do zobaczenia na „niebiańskich eventach” - pożegnali przyjaciele dziennikarze z portalu „Info Brzeszcze”.

Bliskim - rodzicom Danucie i Leszkowi oraz siostrom Agnieszce i Aleksandrze, przyjaciołom oraz współpracownikom zmarłego Szymona Chabiora składamy najszczersze kondolencje. Dziennikarz odszedł zdecydowanie zbyt wcześnie. Niech spoczywa w spokoju.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Fakty Oświęcim/Nasze Miasto/oswiecimskie24.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News