Emilia Dankwa wyrosła na piękną nastolatkę
VIPHOTO/East News
Irmina Jach - 16 Lutego 2021

Emilia Dankwa z „Rodzinki.pl” i „M jak miłość” wyrosła na piękną dziewczynę. Zapiera dech w piersiach

Emilia Dankwa zadebiutowała na antenie TVP jako siedmiolatka. Rezolutna Zosia Zalewska z serialu „Rodzinka.pl” natychmiast podbiła serca telewidzów. Dziś aktorka jest już piękną nastolatką.

Serial „Rodzinka.pl” wypromował wielu aktorów młodego pokolenia. Widzowie TVP z zapartym tchem obserwowali poczynania Macieja Musiała, Adama Zdrójkowskiego, Mateusza Pawłowskiego, Olgi Kalickiej, Wiktorii Gąsiewskiej i Emilii Dankwy. Niemal wszyscy są dziś dorośli.

Emilia Dankwa wyrosła na piękną nastolatkę

Emilia Dankwa dołączyła do obsady produkcji jako mała dziewczynka. Wcieliła się w rolę Zosi, szkolnej przyjaciółki i pierwszej sympatii Kacpra Boskiego. Czternastoletnia dziś aktorka chętnie pojawia się na imprezach branżowych i pozuje do sesji zdjęciowych.

Mama nastolatki od zawsze marzyła o tym, że jej córka osiągnie spektakularny sukces. Kobieta założyła córce profesjonalne portfolio w agencji aktorskiej i dołożyła wszelkich starań, by dziewczynka otrzymała pierwsze angaże.

Rodzice Emilii Dankwy dbali o to, żeby kariera medialna nie wpłynęła na zachowanie i wyniki w nauce dziewczynki. Tłumaczyli jej, że praca powinna iść w parze w rozwojem osobistym, zdobywaniem wykształcenia i realizowaniem innych pasji.

Wiemy jak mieszka Łukasz Szumowski. Zdjęcia pięknej okolicy robią wrażenieWiemy jak mieszka Łukasz Szumowski. Zdjęcia pięknej okolicy robią wrażenieCzytaj dalej

- To jest praca jak każda inna [...] Nie pompowaliśmy tego tematu. Byłam zaznajomiona z produkcją telewizyjną, pracowałam w jednej ze stacji. Nie jesteśmy na takim „przydechu” - tłumaczyła Monika Dankwa, matka młodej aktorki.

Prywatnie Emilia Dankwa interesuje się modą. Uwielbia także jazdę konną, sporty zimowe oraz podróże. Tak jak każda nastolatka spędza dużo czasu z członkami rodziny oraz przyjaciółmi. Niedawno świętowała piętnaste urodziny.

Młoda aktorka nie przypomina już dziecka sprzed lat. Nastolatka bardzo wydoroślała. Obecnie może pochwalić się doskonałą, wysportowaną sylwetką i bujnymi lokami, które sięgają połowy pleców. Jej twarz nabrała zdecydowanie dojrzalszych rysów.

Serialowa Zosia nie korzysta z kosmetyków do makijażu i ubiera się stosownie do swojego wieku. Wybiera luźne i wygodne, acz eleganckie stylizacje, które podkreślają jej egzotyczną urodę. Aktorka chętnie sięga po neutralne barwy i ciekawe - na przykład cekinowe - dodatki.

Trzeba przyznać, że Emilia Dankwa wyrasta na zjawiskowo piękną kobietę. Lubicie oglądać jej występy w serialach „Rodzinka.pl” i „M jak Miłość”?

Emilia Dankwa wyrosła na piękną nastolatkę

Emilia Dankwa wyrosła na piękną nastolatkę

Źródło zdjęć: Instagram @emiliadankwa_official

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Interia/Plejada/Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News