Reporter przy samochodzie w telewizji na żywo
FOX 5 Washington DC/ kadr z wideo/ https://youtu.be/VN32xd-ZAf8
Artur Łokietek - 24 Lutego 2021

Niebywałe sceny w zagranicznej telewizji. Nagle show skradł szczeniak

Reporter amerykańskiego kanału Fox 5 Washington DC relacjonował warunki pogodowe na jednym z osiedli, gdy nagle kompletnie zapomniał o czym mówił. Wszystko przez to, że u jego stóp zaczął kręcić się przeuroczy szczeniak.

Sytuacja pogodowa w znacznej części świata zmienia się niezwykle dynamicznie. Dość powiedzieć, że do tej pory takie opady śniegu, jakie mają miejsce w Teksasie, nie wydarzyły się od wielu, wielu lat.

Sytuacja w Waszyngtonie w Stanach Zjednoczonych również daleka jest od wielkich upałów i temperatury na plusie. Jeden z reporterów z kanału Fox 5 postanowił wyjaśnić sytuację, jaka panuje na jednym z tamtejszych osiedli.

Najpierw redaktor zajął się kontynuowaniem wcześniejszego wątku o tym, jak skutecznie można szybko dorobić. Wpadł na pomysł skrobania szyb samochodowych. Okazało się, że wiele osób inwestuje w nowoczesne pomysły i na swoje samochody zakłada specjalne osłony, przez które lód nie osiada. Wszystko utrzymane było, rzecz jasna, w humorystycznym tonie.

Uwagę telewidzów wkrótce przykuł nieoczekiwany specjalny gość programu, czyli malutki szczeniaczek, który podbiegł do reportera. Widzowie byli zachwyceni niespodziewanym pojawieniem się pieska w programie na żywo.

Konferencja ministra zdrowia. Rząd przedstawił najnowsze obostrzeniaKonferencja ministra zdrowia. Rząd przedstawił najnowsze obostrzeniaCzytaj dalej

Szczeniak skradł całe show

Bob Bernard z kanału Fox 5 relacjonował pogodę, gdy nagle do jego nóg podbiegł niewielkich rozmiarów piesek. Nawet kamerzysta szybko zainteresował się zaskakującym gościem.

Szczeniaczek zaczął merdać wesoło ogonkiem i bawić się z reporterem. Ten próbował go chwycić, jednak maluch był na tyle zwinny, że cały czas mu się wymykał.

- Zapomnijcie o ludziach, z którymi rozmawialiśmy wcześniej. Chcę poznać tego psa! – skwitował Bernard na żywo.

W końcu udało się chwycić szczeniaka. Wkrótce do reportera podbiegła właścicielka psa, który najwidoczniej uciekł przez bramę okolicznego domu. Dziewczyna nawet nie wiedziała, że zwierzę może być w stanie tego dokonać.

Reporter przez chwilę porozmawiał z właścicielką uroczego malucha. Dowiedzieliśmy się, że nosi on bardzo wdzięczne imię – Pierogi. Zachwyceni nim byli nie tylko widzowie, ale także goście w studio. Filmik z całego zajścia możecie obejrzeć poniżej.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: o2, express.co.uk, YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News