Szczena ma więcej niż jedno dziecko
Facebook.com/ryszard.dabrowski.54
Monika Majko - 18 Lutego 2021

Szczena z „Chłopaków do wzięcia” jest ojcem nie jednego, a dwojga dzieci. Internauci ujawnili, jakim jest ojcem

Szczena to niewątpliwie jeden z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów programu „Chłopaki do wzięcia”. Ostatnio gwiazdor produkcji chwalił się swoim fanom narodzinami syna, który jest owocem jego w związku z Joanną Wielochą. Okazało się, że Szczena ma już jedno dziecko z byłą partnerką.

Szczena i Joanna już od lat są razem, pomimo wielu kryzysów w ich trudnym związku. Niedawno para doczekała się wspólnego potomka, a na świat przyszedł mały Marcelek. Dumny tata pochwalił się zdjęciem syna w mediach społecznościowych. Internauci byli jednak zaniepokojeni przyszłością chłopca.

Szczena powitał na świecie kolejne dziecko

Ryszard „Szczena” Dąbrowski dał się poznać widzom programu „Chłopaki do wzięcia” jako mężczyzna nieprzepadający za pracą, za to uwielbiający alkohol. Jego tryb życia wielokrotnie wpędzał go w kłopoty i powodował konflikt z prawem, dlatego Szczena nie raz już lądował za kratami.

Gwiazdor „Chłopaków do wzięcia” mieszka w dramatycznych warunkach wraz ze swoją mamą i jej partnerem oraz wujkiem. Mężczyzna od lat pozostaje w związku z Joanną Wielochą i choć para ma za sobą wiele kryzysów i rozstań, niedawno powitali na świecie wspólnego potomka.

Dumny tata opublikował w sieci zdjęcie swojego syna, Marcela. Interanuci tłumnie złożyli mu gratulacje, jednak nie zabrakło również głosów zaniepokojonych przyszłością chłopca. Pojawiły się również informacje o innym dziecku Szczeny, z którym według doniesień internautów, mężczyzna nie utrzymuje obecnie kontaktu.

Uczestniczka programu Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" chce unieważnienia ślubu kościelnego. Zaręczyła się z nowym partneremCzytaj dalej

Pod zdjęciem małego Marcelka i jego rodziców pojawił się komentarz mamy Szczeny. Wynika z niego, że kobieta jest bardzo szczęśliwa z narodzin wnuka i powiększenia rodziny. Internauci wytknęli jej jednak, że zapomniała o swoim pierwszym wnuku.

- Najpiękniejsze, mój kochany wnuczek, kocham ich - napisała mama Szczeny.

- A co z pozostałymi wnukami. Ich już Pani nie kocha? - odpowiedziała na jej komentarz jedna z internautek.

- Znam matkę drugiego dziecka osobiście i wiem, że Szczena i jego matka mają dzieciaka w d****. Jak przyjechała z młodym do Szczeny, to Tereska nawet jej drzwi nie otworzyła - dodała użytkowniczka sieci.

Komentarz ten wywołał ogromne poruszenie wśród fanów Szczeny. Bohater programu wspomniał w jednym z odcinków o byłej partnerce i dziecku, nie wiadomo jednak, jak wyglądają obecnie ich relacje, choć wiele wskazuje na to, że nie są dobre. Fani programu obawiają się, że Marcelka spotka podobny los, jeśli Szczena i Joanna znów się rozstaną.

komentarze

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Popularne

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News