Polsat
screen z programu na żywo transmitowanego na antenie Polsat News
Patryk Przybyłowski - 18 Lutego 2021

Wpadka w programie na żywo w Polsacie. Mężczyzna powiedział obraźliwe słowa

Widzowie Polsatu szeroko otworzyli oczy, kiedy oglądali relację dziennikarki z Zakopanego. Nagle za jej plecami pojawił się mężczyzna, który wykrzyczał niecenzuralny slogan.

Od momentu poluzowania obostrzeń Zakopane przeżywa istne oblężenie turystów. Na nic zdają się być apele lokalnych władz i policji o ostrożność i zachowywanie reżimu sanitarnego, ponieważ wiele nagrań świadczy o tym, że osoby wizytujący polską stolicę zimy podchodzą do tematu dosyć lekkomyślnie.

Rzecznik zakopiańskiej policji Roman Wieczorek poinformował niedawno, że w ostatni weekend policjanci musieli interweniować niemal 300 razy. 512 osób zostało wylegitymowanych, a przy okazji wręczono 164 mandaty karne.

- To był wyjątkowy weekend policjantów z Zakopanego wspieranych przez garnizon małopolski, co było efektem kumulacji turystycznej. To tak, jakby w jeden weekend w Zakopanem świętowano Sylwestera, karnawał i skoki narciarskie. Wszystko zbiegło się w jeden weekend, o czym świadczyły tłumy ludzi wypoczywających w Zakopanem i bawiących się na Krupówkach- powiedział aspirant w rozmowie z Polską Agencją Prasową.

Nic więc dziwnego, że uwagę mediów zwróciły wydarzenia, które mają obecnie miejsce właśnie w Zakopanem. Do tego trzeba dołożyć również fakt napiętej sytuacji dotyczącej możliwego powrotu obostrzeń.

Tragiczne informacje obiegły media. Nie żyje Mariusz PuchalskiTragiczne informacje obiegły media. Nie żyje Mariusz PuchalskiCzytaj dalej

Każda duża stacja telewizyjna ma obecnie swojego wysłannika, który najczęściej relacjonuje wydarzenia na żywo wprost z Krupówek. Nie inaczej jest w przypadku Polsatu, który niestety zaliczył wpadkę.

Podczas jednego z wejść reporterki, za jej plecami nagle pojawił się mężczyzna. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wykrzyczał do kamery niecenzuralny slogan, który w ostatnim czasie często gości na manifestacjach w całej Polsce.

- Ja chciałem tylko powiedzieć, że j**** PiS. Dziękuję - powiedział przechodzień wprost do mikrofonu reporterki Polsatu.

Przypominamy, że sytuacja epidemiologiczna z ostatnich dni coraz bardziej wskazuje na to, że możliwe jest przywrócenie części obostrzeń. Według nieoficjalnych przecieków, które pojawiły się wczoraj, na pierwszej linii biznesów do ponownego zamknięcia są stoki narciarskie.

Eksperci podkreślają jednak, że nie można jeszcze mówić o wzroście zakażeń spowodowanym przez najazd turystów na Zakopane. Jeśli takowy będzie zaobserwowany, pojawi się w terminie ok. 10 dni od otwarcia stoków narciarskich.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: O2, youtbue, Polsat News, Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News