Szczena został ojcem
Facebook.com/ryszard.dabrowski.54
Monika Majko - 13 Lutego 2021

Internauci są zaniepokojeni dzieckiem Szczeny z "Chłopaków do wzięcia". Poszło o warunki życia

Ryszard „Szczena” Dąbrowski pochwalił się fanom zdjęciem swojego syna, które zamieścił na Facebooku. Pod postem gwiazdora „Chłopaków do wzięcia” pojawiło się wiele gratulacji, ale również bardzo zaniepokojonych komentarzy. Internauci obawiają się o przyszłość rodziny bohatera telewizyjnego show.

Szczena dał się poznać fanom programu „Chłopaki do wzięcia” jako bardzo niepokorny mężczyzna. Gwiazdor ma za sobą wiele pobytów w wiezieniu, a wielu widzów nie wyobrażało go sobie w roli ojca. Niedawno na świat przyszedł jednak jego syn, a dumny tata pochwalił się zdjęciem małego Marcelka w sieci.

Szczena jest ojcem małego Marcelka

Ryszard „Szczena” Dąbrowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych uczestników programu „Chłopaki do wzięcia”. Gwiazdor znalazł miłość u boku Joanny Wielochy, jednak ich związek nie należy do łatwych. Para ma za sobą liczne rozstania i powroty, co według wielu widzów nie sprzyjało budowaniu przez nich stałej relacji.

Szczena i Joanna nie przejmują się jednak opiniami innych i podążają za uczuciem. Jakiś czas temu kobieta informowała fanów, że szykuje się na narodziny dziecka, ale „nie robi testu i nie ufa testom”. Okazało się, że partnerka gwiazdora „Chłopaków do wzięcia” naprawdę była w ciąży i niedawno urodziła chłopca, którego rodzice nazwali Marcel.

Dumny tata zamieścił zdjęcie swojego nowonarodzonego synka na Facebooku. Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami dla świeżych rodziców, jednak wśród nich dojrzeć można również kilka głosów zaniepokojonych przyszłością dziecka.

Nie żyje Judyta Turan, aktorka znana m.in. z „M jak miłość”. Miała 37 latNie żyje Judyta Turan, aktorka znana m.in. z „M jak miłość”. Miała 37 latCzytaj dalej

Komentarze zaniepokojonych internautów spotkały się z ostrą reakcją mamy chłopca, Joanny Wielochy. Kobieta w wulgarnych słowach odpowiedziała internautom, którzy wyrazili obawy przed tym, czy rodzice zapewnią małemu Marcelowi odpowiednie warunki do życia.

- Czy ten maluszek będzie wychowywał się w tych warunkach mieszkaniowych, które zostały pokazane w programie? - zapytała jedna z internautek.

- Co ciebie to obchodzi, ciekawska jesteś w ch*j, zajmij się swoim życiem, a nie w nasze życie wchodzisz. Nie masz nic do roboty, żegnam - odpowiedziała jej ukochana Szczeny.

- Dumni byliście jak cholera, że chlejecie dyktę, do roboty żadne się nie garnęło, a w domu bałagan i brud - dodała kolejna internautka.

Obawy internautów wydają się mieć jednak uzasadnienie w tym, co mogli zaobserwować w programie. Ukochana Szczeny pokazywała się przed kamerą z podbitym okiem, a ich mieszkanie wymagało gruntownego remontu.Dodatkowo, jak przypomnieli internauci, Ryszard „Szczena” Dąbrowski ma już jedno dziecko, z którym nie utrzymuje bliskich kontaktów.

Szczena został ojcem

Facebook.com/ryszard.dabrowski.54

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Plotek/Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News