Alex z "Chłopaków do wzięcia"
youtube.com iplaTV, prod. Polsat Play
Artur Łokietek - 7 Lutego 2021

Alex z „Chłopaków do wzięcia” przeszedł metamorfozę. Nie przypomina dawnego siebie

Alex z „Chłopaków do wzięcia” zmienił się nie do poznania. Ci, którzy pamiętają go z początków programu, mogą nieźle się zdziwić. Teraz nazywa się Alexandra Natalie Boykow i praktycznie ukończyła swoją metamorfozę na kobietę.

Jednymi z najbardziej rozpoznawalnych uczestników bijącego rekordy popularności show Polsatu „Chłopaki do wzięcia” (które de facto obfitowało w bardzo szerokie spektrum osobowości) był Alex. A właściwie - Maciej Kozłowski.

32-latek wraz ze swoim bratem-bliźniakiem Adamem zgłosili się do programu, aby znaleźć swoje drugie połówki. Po zakończeniu programu okazało się, że los jednak nie był dla nich łaskawy. Kobiety nie miały ochoty umawiać się przede wszystkim z Alexem.

Jeszcze w programie uwielbiał on nosić damskie ubrania, dużo czasu poświęcał na pielęgnowanie swojej fryzury, a część kandydatek zapewne bała się, że byłby on zdolny do podbierania im ich kosmetyków. Teraz uczestnik zmienił się jednak nie do poznania.

W międzyczasie jednak w życiu Alexa działo się całkiem sporo – brał udział w innych programach telewizyjnych takich jak „Szansa na sukces”, „X-factor”, „Mam Talent” czy „Sekrety Chirurgii”.

Zwyciężczyni „The Voice Senior 2” straciła męża. O śmierci dowiedziała się po przesłuchaniachZwyciężczyni „The Voice Senior 2” straciła męża. O śmierci dowiedziała się po przesłuchaniachCzytaj dalej

Alex zmienił się nie do poznania! Teraz jest kobietą

Wcześniej Alex miał także plany na zostanie prawdziwym wokalistą – na swoim profilu na Instagramie i kanale YouTube regularnie wrzucał nowe kawałki. Marzenia jednak się nie ziściły, a od pewnego czasu skierował się w kierunku aktorstwa.

Jednak po „Chłopakach do wzięcia” medialny słuch już nieco przygasł. Nie znaczy to jednak, że w jego życiu nie doszło do wielkich zmian! Jego profil na Instagramie obserwuje już prawie 9 tysięcy osób.

Alex karze się teraz nazywać Alexandra Natalie Boykow. Od pewnego czasu zrezygnowała z dobrze jej znanej fryzury ze skośną grzywką, postawiła na większą klasykę – proste, wycieniowane włosy do ramion. Jakby tego było mało – zafundowała sobie szereg zabiegów upiększających.

W gdańskiej klinice Alexandra przeszła różne zabiegi: laser frakcyjny czoła, bruzd wargowo-nosowych, okolic oczu oraz powiększenie ust kwasem hialuronowym. Teraz praktycznie w niczym nie przypomina już dawnego Alexa.

Teraz określa siebie jako „aktorka, piosenkarka, a przede wszystkim przedsiębiorca. Inwestor i udziałowiec kilku firm”. Zamierza także zaangażować się w... karierę polityczną. Chce bowiem startować w wyborach prezydenckich w 2025 roku.

Alexandra Natalie Boykow

Alexandra Natalie Boykow

Fot. instagram.com/alexandra_natalie_boykow

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Popularne, Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News