Agnieszka Suchora wszystko ujawnia
Fot. Wikimedia Ja Fryta CC BY-SA 2.0
Mateusz Sidorek - 26 Lutego 2021

Wiemy, jak czuje się wdowa po Krzysztofie Kowalewskim

Agnieszka Suchora w sobotę 6 lutego straciła męża. Wdowa po Krzysztofie Kowalewskim została sam z dwójką dzieci – Gabrielą i Wiktorem. Przyjaciółka kobiety ujawniła, jak aktorka znosi ten niezwykle trudny okres. Rodzinna tragedia kosztuje artystkę ogromne emocje. O szczegółach opowiedziała mediom Agata Kulesza.

Cała Polska z bólem pożegnała wielkiego aktora, jakim bez wątpienia był Krzysztof Kowalewski, jednak trudno wyobrazić sobie, co czuje Agnieszka Suchora. Wdowa po artyście stara się teraz emocjonalnie udźwignąć tę trudną sytuację. Choć jest to wyzwanie, na szczęście może liczyć na wsparcie przyjaciółki.

Mąż Agnieszki Suchory zmarł w sobotę 6 lutego br. Krzysztof Kowalewski już od dłuższego czasu zmagał się z problemami zdrowotnymi. Kilka miesięcy temu aktor przeszedł operację serca; miał również problemy z chodzeniem oraz cierpiał na cukrzycę. Pogrzeb został zaplanowany na piątek 19 marca.

Agnieszka Suchora czeka na pogrzeb męża

Agnieszka Suchora będzie mogła pochować męża dopiero w drugiej połowie marca. Rodzina czeka na powrót syna Krzysztofa Kowalewskiego, który ma amerykańskie obywatelskie. W tym czasie wdowa po artyście próbuje poradzić sobie ze stratą.

Na szczęście aktorka może liczyć na wsparcie swojej przyjaciółki – innej znanej artystki – Agaty Kuleszy, która przyznała, że jest z Agnieszką Suchorą bardzo blisko.

Zbigniew Ziobro ujawnił przyczynę śmierci 3-latki, którą matka polewała lodowatą wodąZbigniew Ziobro ujawnił przyczynę śmierci 3-latki, którą matka polewała lodowatą wodąCzytaj dalej

Dla mojej Marianki, Agnieszka jest jak druga matka. Zawsze może się do niej zwrócić o pomoc. Jak sobie z nią nie radziłam, mówiłam Agnieszce: Ja już nie mogę, ty z nią porozmawiaj – opowiedziała Agata Kulesza.

Aktorka zdradziła też, jak obecnie czuje się wdowa po Krzysztofie Kowalewskim. Agata Kulesza na łamach „Rewii” przyznała, że Agnieszka z trudem radzi sobie z obecną sytuacją i jest wykończona.

Agnieszka jest wykończona emocjonalnie. Straciła kogoś, kto był częścią niej samej. Cudownie się rozumieli, tworzyli fantastyczną, piękną parę. I do tego tak bardzo się kochali– ujawniła.

Krzysztof Kowalewski i Agnieszka Suchora byli małżeństwem od 2002 roku

Agnieszka Suchora i Krzysztof Kowalewski pobrali się w 2002 roku. Para aktorów w 2000 roku powitała na świecie swoją córkę Gabrielę. Zmarły aktor ma też syna z poprzedniego małżeństwa – Wiktora, który urodził się w 1967 roku.

Krzysztof Kowalewski w latach 60. wyszedł za Vivian Rodriguez. Jego pierwsza żona była kubańską tancerką. Ich małżeństwo przetrwało jedynie trzy lata. Aktor rozstał się z żoną po tym, jak wyjechała do Paryża.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o tym, czym zajmuje się córka znanego satyryka, Tadeusza Drozdy. 40-latka poszła w ślady ojca i robi karierę artystyczną. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News