Ania i Grzegorz Bardowscy
Instagram/ania.bardowska
Wiadomości Pikio - 7 Marca 2021

Bardowscy z "Rolnik szuka żony" są szczęśliwym małżeństwem. Jednak budowa domu spędza im sen z powiek

Ania i Grzegorz Bardowscy z programu "Rolnik szuka żony" są szczęśliwym małżeństwem. Jednak budowa własnego domu nie idzie po ich myśli. Para nie traci optymizmu i wprowadza korekty do swojego planu.

Ania i Grzegorz Bardowscy poznali się dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Oboje od zawsze marzyli o gromadce dzieci. Ich życzenie się spełniło, ponieważ są rodzicami Jasia i Liwii.

Kolejnym krokiem dla rodziny było wybudowanie własnego domu, ponieważ państwo Bardowscy mieszkają razem z rodzicami pana Grzegorza. W najnowszym wywiadzie, którego Anna i Grzegorz udzielili portalowi Party.pl, zdradzili, że budowa niestety nie idzie po ich myśli. Małżeństwo nie wie jeszcze kiedy będzie mogło wprowadzić się do domu.

Budowa domu z problemami

- Nie idzie zgodnie z planem wszystko. Dużo rzeczy się takich wydarza, że potrzebne były poprawki. Trochę z dachem mamy teraz problem i z elewacją - zdradził pan Grzegorz portalowi Party.pl.

- Mieliśmy też problem z oknem kuchennym. Było już zamówione, a później idę z metrówką, mierzę sobie i "ojej, tutaj nie zmieści mi się blat kuchenny". [...]. No i na szybko przesunęłam termin montażu tego okna, żeby jeszcze domurować i przesunąć - dodała z kolei w wywiadzie pani Ania.

6-latek zaprosił na urodziny 32 kolegów, nikt nie przyszedł. Dopiero gdy mama nagłośniła sytuację, otrzymał wsparcie obcych ludzi6-latek zaprosił na urodziny 32 kolegów, nikt nie przyszedł. Dopiero gdy mama nagłośniła sytuację, otrzymał wsparcie obcych ludziCzytaj dalej

Okazuje się jednak, że małżeństwu nie spieszy się z wyprowadzką. Powód? Jak powiedziała portalowi pani Anna, rodzinie dobrze się mieszka u rodziców pana Grzegorza. - Na razie w siedem miesięcy osiągnęliśmy stan surowy zamknięty. Za bardzo nam nie zależy na czasie - wyznała portalowi Party.pl kobieta.

Randka w wyjątkowym miejscu

Tymczasem para opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z romantycznej wycieczki. Państwo Bardowscy wybrali się na randkę w wyjątkowe miejsce - tam gdzie wszystko się zaczęło.

Fani "Rolnik szuka żony" doskonale pamiętają zamek, w którym Ania i Grzesiek rozmawiali o swoich uczuciach. To właśnie na Zamek Grodziec pan Grzegorz zaprosił panią Anię, kiedy była jeszcze jego kandydatką w programie.

Państwo Bardowscy to zdecydowanie jedna z najsympatyczniejszych par, które poznały się na planie show emitowanego przez TVP - informuje Party.pl. Wzięli udział w drugiej edycji programu i zakochali się w sobie bez pamięci. Zaledwie kilka miesięcy później powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

"Rolnik szuka żony" to polski dokumentalny program rozrywkowy typu reality show, emitowany od 21 maja 2014 na antenie TVP1. Prowadzi go niezwykle charyzmatyczna i lubiana przez widzów oraz uczestników Marta Manowska. Sam program oparty jest na formacie australijskiego "The Farmer Wants a Wife".

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Party.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News