Magda Gessler
Instagram.com magdagessler_official
Artur Łokietek - 7 Marca 2021

Wiemy jak mieszka Magda Gessler. Zdjęcia z jej pałacu robią duże wrażenie

Magda Gessler jest z pewnością jedną z najbardziej charakterystycznych i barwnych postaci w polskim showbiznesie. Znana i ceniona restauratorka słynie nie tylko z kulinarnego kunsztu, ale też z wyjątkowych strojów. Co ciekawe, jej kolejną pasją zdaje się być wystrój wnętrz. Wystarczy tylko rzucić okiem na jej dom.

Popularna gwiazda TVN, która prowadzi bijące wszelkie rekordy popularności „Kuchenne Rewolucje”, słynie ze znajomości kuchni i dobrego smaku. Nic dziwnego – pomaga przecież upadającym restauracjom stanąć na nogi i rozwinąć skrzydła.

W każdym odcinku możemy być pewni kilku rzeczy – dramatycznych odkryć w kuchni, głośnych krzyków i kolorowych strojów Gessler. Moda to jej druga pasja, dzięki czemu zawsze wygląda wyjątkowo i potrafi nas nieźle zaskoczyć.

Choć jest z pewnością jedną z najbardziej barwnych postaci wśród polskich gwiazd, która nigdy nie znudzi doborem elementów garderoby, mało kto wie, że restauratorka ma również smykałkę do wystroju wnętrz. Wystarczy rzucić okiem na dom, w którym mieszka pod Warszawą.

Jej dom i wystrój wnętrza możemy podziwiać dzięki regularnie wrzucanym na Instagrama zdjęciom. Kontakt z fanami zawsze był dla celebrytki ważny, lecz ostatnio pandemia uziemiła wielu z nas. Nie dziwi więc, że możemy podziwiać jeszcze więcej ujęć wprost z wnętrza jednego z jej domów.

6-latek zaprosił na urodziny 32 kolegów, nikt nie przyszedł. Dopiero gdy mama nagłośniła sytuację, otrzymał wsparcie obcych ludzi6-latek zaprosił na urodziny 32 kolegów, nikt nie przyszedł. Dopiero gdy mama nagłośniła sytuację, otrzymał wsparcie obcych ludziCzytaj dalej

Magda Gessler ma smykałkę do wystroju wnętrz

Dom Magdy Gessler jest mniej więcej taki, jak można by się spodziewać – bogaty, kolorowy i zdecydowanie przeczący niektórym trendom. W końcu lubi się ona wyróżniać, co oznacza, że także i jej miejsce zamieszkania musi być zgoła inne od klasycznych katalogów wnętrzarskich.

Gessler mieszka aktualnie w dość sporej posiadłości zlokalizowanej w Łomiankach pod Warszawą. To jednak tylko jedna z jej nieruchomości. Druga znajduje się w Kanadzie, gdzie przebywa jej ukochany i do którego raz na jakiś czas przyjeżdża, aby odpocząć.

Dzięki Instagramowi wiemy, że w domu pod Warszawą panuje przede wszystkim bogactwo dodatków – niemal wszędzie znajdziemy różnego rodzaju figurki (wiele z nich zapewne stanowi pamiątki z odległych wypraw) czy bibeloty. Dominują kolory ciemnego drewna czy wzorzyste tkaniny.

Restauratorka nie ukrywała nigdy, że jest bardzo rodzinną kobietą. Na to samo wskazuje wnętrze jej nieruchomości – jest rodzinne, ciepłe i przytulne. Na ścianach znajdziemy też sporo zdjęć członków jej rodziny.

Czasami jednak celebrytka musi wybyć do Kanady, do swojego ukochanego. Jak sama przyznaje, tam również liczy się styl. - Jest to naszą największą przyjemnością i wszystkie nasze meble składamy razem, szukamy razem. Oboje musimy wyrazić zgodę na kupno danego mebla. Waldek musi się tam dobrze czuć, w końcu będzie w tym domu spędzał więcej czasu niż ja– wyjaśniała.

Gessler dom

Gessler dom

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: fakt.pl, expressilustrowany.pl, Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News