Bez nazwy-1
Fot. Facebook/Przyjaciółki
Patryk Korzec - 18 Grudnia 2018

Przyjaciółki kiedy powtórki? Polsat ma dla was niespodziankę!

Przyjaciółki kiedy powtórki tego uwielbianego serialu telewizji Polsat pojawią się na ekranach? Telewizja ma tę wadę w porównaniu do internetu, że gdy nie zdążymy obejrzeć naszego ulubionego programu, nie da się do niego od razu wrócić, bo trzeba czekać na powtórkę. Polsat jednak przygotował niespodziankę dla widzów. 

Przyjaciółki kiedy powtórki: W XXI wieku i wszechobecnym internecie ludziom coraz ciężej jest się przyzwyczaić do tego, że konieczne do obejrzenia kolejnego odcinka ulubionego serialu jest to, by stawić się o odpowiedniej godzinie przed ekranem. Stacje telewizyjne na szczęście przychodzą nam z pomocą i bardzo często kolejnego dnia lokują w ramówce powtórkę odcinka, by jak najwięcej osób mogło go obejrzeć.Polsat tymczasem przyszykował dla swoich widzów coś specjalnego, dzięki czemu dotarcie na konkretną godzinę do domu nie jest już konieczne. Taka zmiana z pewnością ułatwiła życie milionom fanów.

Przyjaciółki kiedy powtórki? Przyjaciółki powtórki 2018

Przyjaciółki kiedy powtórki? Niestety podczas układania ramówki nie znaleziono czasu antenowego na wyemitowanie powtórek każdego odcinka w telewizji, Polsat jednak ma dla widzów zupełnie inną propozycję. Dzięki niej nie będziemy musieli rozpaczać, gdy nie zdążymy zasiąść przed telewizorem o odpowiedniej godzinie.

Przyjaciółki online - oglądaj kiedy chcesz i gdzie chcesz

Polsat jako jedna z największych stacji w Polsce dba o swoich fanów i stara się ułatwiać im życie. Specjalnie dla nich na platformie internetowej Ipla.tv obejrzeć możemy wszystkie odcinki serialu Przyjaciółki o każdej porze dnia i nocy. Strona deklaruje również, że materiał jest dostępny na całym świecie. Żeby jeszcze bardziej móc wczuć się w klimat stacji oraz poczuć jak typowy telewidz, już na samym początku mamy okazję obejrzeć ponad 2 minuty reklam. Takie bloki pojawiają się również kilka razy podczas emisji, bez problemu więc będziemy mogli pójść po coś do picia lub zrobić sobie przekąski. Dla tych bardziej wymagających możliwa jest płatna opcja bez reklam.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Joanna Liszowska"Przyjaciółki": Gwiazdy serialu przeżyły wielkie dramaty. Ich najboleśniejsze chwileCzytaj dalej

Przyjaciółki program tv

W listopadzie zakończyła się emisja 12. sezonu serialu Przyjaciółki, a wraz z tą chwilą fani wpadli w ogromną rozpacz. Wiele emocjonujących wątków swoją kontynuację będzie miało dopiero za kilka tygodni, a to zawsze wywołuje ogromne frustracje u osób, które już się nie mogą doczekać tego momentu. 11 ostatnich serii emitowane było w czwartki o godzinie 21:10. Jedynie pierwsza, która miała swoją premierę we wrześniu 2012 roku transmitowana była równo o godzinie 22:00. Zgodnie z przypuszczeniami kolejny, 13. sezon również emitowany ma być o 21:10.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Byłe dziewczyny Kuby Wojewódzkiego. Nie uwierzycie, komu zawrócił w głowie
  2. Jak zrobić skrzata? Kilka chwil i stworzysz cudo – krok po kroku
  3. Halina Kiepska w majtkach?! Tego nikt się nie spodziewał
  4. Martyna Wojciechowska: Zarobki są jej przewagą nawet nad Rozenek!
  5. Gdzie mieszka Popek? Gwiazdor pławi się w luksusie
"M jak miłość" pożegnało aktorów."M jak miłość" pożegnało wielu świetnych aktorów. Będziemy za nimi tęsknićCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News