Byłe dziewczyny Kuby Wojewódzkiego. Nie uwierzycie, komu zawrócił w głowie
Marcin Owczarek - 27 Listopada 2018

Byłe dziewczyny Kuby Wojewódzkiego. Nie uwierzycie, komu zawrócił w głowie

Byłe dziewczyny Kuby Wojewódzkiego to wciąż intrygujący temat dla mediów. Wszyscy wiedzą, że "Król TVN" przyciąga do siebie wiele pięknych i sławnych kobiet. Sprawdźcie, komu showman zawrócił w głowie i kogo opisał w swojej najnowszej książce. Nie uwierzycie, z kim się spotykał.

Byłe dziewczyny Kuby Wojewódzkiego to wciąż gorący temat, który interesuje nie tylko jego fanów, ale również cały showbiznes. "Król TVN" od zawsze lubował się w pięknych kobietach, które momentalnie do niego lgnęły. Wojewódzki nie może narzekać na brak powodzenia u płci przeciwnej. Zobaczcie, komu zawrócił w głowie. Wojewódzki jest prawdziwym celebrytą. Ciągle bywa na przeróżnych imprezach i pokazuje się na salonach. Często bywało tak, że na jednej imprezie pokazywał się z jedną gwiazdą, a na drugiej już z zupełnie inną. Dziennikarz lubi przebierać w paniach i nie przeszkadza mu to. W swojej książce zdradził kilka sekretów dotyczących jego kobiet.

Byłe dziewczyny Kuby Wojewódzkiego

Wojewódzki lubił pokazywać się ze swoimi partnerkami. Prawie każda z nich była o wiele młodsza od niego. Niektóre związki gwiazdora odbiły się głośnym echem, wzbudzając ciekawość tabloidów, a część z nich tak szybko, jak się zaczęła, również się skończyła. Jedną z postaci, która zawróciła w głowie Kuby Wojewódzkiego była znana aktorka. Chodzi o Annę Muchę, jedną z najpiękniejszych aktorek filmowych w Polsce. Wtedy była młodą i początkującą artystką, znaną z filmu "Chłopaki nie płaczą". Ania i Kuba bardzo do siebie pasowali. Wtedy celebryta mówił o niej tak: - Lubimy smakować życie. Ta cecha jest takim pomostem pokoleniowym, bo nie ma co ukrywać, gdy Ania chodziła do przedszkola, ja byłem w liceum. Poza tym ja jestem niedojrzały jak na swój wiek. Ania z kolei, jak na swój wiek, jest bardzo dojrzała - powiedział Wojewódzki. Rozstali się, gdyż kobieta chciała się ustabilizować i mieć dzieci, a showman wolał dalej smakować życie i czerpać z niego w pełni. Mimo głośnego rozstania w swojej książce pisze o niej "byłaś moim najpiękniejszym dopełnieniem". Inną kobietą, z którą showmana łączyły bardzo bliskie relacje była "wodzianka" z jego programu, Dominika Zasiewska. Młoda i piękna, od razu wpadła w oko celebrycie i jego fanom. Kolega Wojewódzkiemu w rozmowie powiedział: - Kuba lubi laseczki góra do 25 lat. Zabawia się w jeden wieczór i już szuka następnej. 'Przerobił' już niemal wszystkie znajome znajomych i nikt już nie reaguje, gdy prosi 'poznaj mnie z kimś - stwierdził kolega showmana. To również nie był udany związek. Byłe dziewczyny Kuby Wojewódzkiegoto również takie osoby, jak Olga Bołądź czy Katarzyna Sowińska, ale żaden z tych romansów nie był tak medialny i głośny, jak z jedną kobietą, która mocno zawróciła mu w głowie.

Renata Kaczoruk

Wojewódzki bardzo upodobał sobie jedną z kobiet, pozostającą w jego otoczeniu. Była nią Renata Kaczoruk. Ten związek był jednym z najgłośniejszych w Polsce. Każdy chciał wiedzieć, co dzieje się w życiu Kuby i Renaty. Wojewódzki często żartował, że spodziewają się dziecka. Kobieta chciała się jednak ustatkować i wiele wskazywało, że to ona zostanie jego "jedyną":DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
disco-poloStraszne choroby zniszczyły ich życie. Druzgocące dramaty gwiazd disco-poloCzytaj dalej
- Po raz pierwszy próbuję się ustatkować. Chcę mieć blisko najważniejszą osobę, w zaufaniu dorastać do wspólnych wyobrażeń na temat naszego życia. Tego samego oczekuję od drugiej strony: oddania, uczciwości. Pragnę stworzyć prawdziwy dom. Nie sądziłam, że stanie się to tak szybko - mówiła Renata w jednym z wywiadów. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu i rozstali się. Każdy poszedł w swoją stronę i chyba oboje tego nie żałują.

Kuba Wojewódzki dziewczyna 2018

Na razie oficjalnie Kuba Wojewódzki nie podaje informacji czy się z kimś związał. Po 5-letnim związku z modelką chyba chce trochę spokoju od medialnego szumu na temat jego miłosnych relacji. Ale gdy tylko ktoś pojawi się w jego życiu, to na pewno wszyscy będziemy o tym wiedzieli.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Anna Przybylska: Czemu nie żyje? Smutny los kochanej przez miliony
  2. Prawda o katastrofie smoleńskiej pilota Jerzego Grzędzielskiego. Szokujące doniesienia
  3. Sprawdzona wróżka: Warszawa ma tylko dwie?
  4. Kto jest ojcem Norbiego? Niesamowita plotka rozsadziła media
  5. Potrawy na Boże Narodzenie smacznie i tanio. Nie musisz wydawać fortuny!
Kinga Rusin i tajemnice jej rodziny. O piątym punkcie wolałaby nigdy nie mówićKinga Rusin i tajemnice jej rodziny. O piątym punkcie wolałaby nigdy nie mówićCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News