Martyna Wojciechowska: Zarobki są jej przewagą nawet nad Rozenek!
.
Bartłomiej Chudy - 27 Listopada 2018

Martyna Wojciechowska: Zarobki są jej przewagą nawet nad Rozenek!

Martyna Wojciechowska zarobki uznawała swego czasu jako dodatek do pasji. Dziennikarka umiejętnie łączy podróżniczą zajawkę z biznesem, który na dobre rozkręcił się wokół jej nazwiska. Z wyliczeń mediów kolorowych wynika, że tegorocznymi zarobkami Wojciechowska mogła przebić nawet samą Małgorzatę Rozenek!

Martyna Wojciechowska zarobki gwiazdy TVN utrzymują się na wysokim poziomie. Podróżniczka pozostaje od wielu lat rozpoznawalną i cenioną gwiazdą w świecie show-biznesu.

Gwiazda znana. I ceniona

Piękna, odważna, niepokorna, a do tego oddana pasji - Martyna Wojciechowska jak mało kto potrafi angażować się w trudne społecznie sprawy. Uzupełnia je dziennikarskim talentem, który możemy zweryfikować oglądając serię podróżniczych dokumentów "Kobieta na krańcu świata". To wszystko sprawia, że o uwagę Wojciechowskiej i jej wizerunek biją się reklamodawcy. A ciekawskie media zliczają jakie pieniądze tylko z samych reklam zarobiła w tym roku znana polska podróżniczka. Z podawanych informacji wynika, że są one kolosalnie wysokie!

Ile zarabia Martyna Wojciechowska?

Podróżniczka była i jest w tym roku "twarzą" kilku projektów. Tabloidy skrzętnie przypominają, że reklamowała biżuterię, telefony komórkowe, szampony do włosów i wodę mineralną. Niedawno trafiła na zaprojektowaną samodzielnie linię błyskotek z... wilkami jako motywem przewodnim. Według magazynu "Forbes" Wojciechowska otrzymała za ten jeden kontrakt pół miliona złotych. Magazyn sugeruje, że gwiazda zbiera podobne stawki za inne projekty. Doliczając więc pozostałe kampanie łatwo obliczyć, że podróżniczka na samych reklamach wzbogaciła się w tym roku o 2 miliony złotych! Nie liczymy przy tym wypłat za udział w imprezach, czy programach takich jak Dzień Dobry TVN. Łączne zarobki gwiazdy są więc znacznie wyższe!

Martyna Wojciechowska zarobki miewa wyższe niż Małgorzata Rozenek

Wiele lat utrzymywania popularności procentuje. Zaznaczmy, że Forbes już kilka lat wcześniej "wyciągał" Wojciechowską, np. do grona setki najlepiej zarabiających polskich gwiazd (2012). DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Anna MuchaJakim autem jeździ Mucha? Szczęka opada! Samochody znanych Polek [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Inna jest historia Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gwiazda wybiła się na produkcji TVN "Perfekcyjna pani domu", zyskując niepisane sympatie szefostwa stacji. Jej kariera i zarobki wystrzeliły nagle w górę, w odróżnieniu od Wojciechowskiej, która na nazwisko pracowała znacznie dłużej. Jak wskazuje Jastrząb Post kontrakty reklamowe Rozenek mają opiewać rocznie na 1,5 mln zł. Do tego należy doliczyć gaże za udział celebrytki w programach typu Iron Majdan czy Projekt Lady, prowadzenie imprez, a nawet przekazanie treści przez profil na Instagramie. ZOBACZ TAKŻE:

  1. Antyfake - najpopularniejszy portal fact-checkingowy. Najważniejsze informacje
  2. Martyna Wojciechowska wcale nie nazywa się Martyna! Oto jej prawdziwe imię
  3. Ukochany Martyny Wojciechowskiej w wielkim niebezpieczeństwie! „Czas spisać testament”
  4. Zdrada męża. Wiemy JAK SPRAWDZIĆ i co robić dalej PO ZDRADZIE
  5. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je ze smakiem jemy

Martyna Wojciechowska15 gwiazd, które cudem uniknęły śmierci [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News