"Przyjaciółki": Gwiazdy serialu przeżyły wielkie dramaty. Ich najboleśniejsze chwile

Autor Paweł Rumiński - 6 Grudnia 2018

"Przyjaciółki" to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych seriali Polsatu. Od 2012 r. mogliśmy obejrzeć już 12 jego sezonów i z niecierpliwością czekamy na następny. Zainteresowanie fanów wzbudzają jednak nie tylko losy bohaterek produkcji, ale też życie prywatne gwiazd w nim występujących. To wcale nie jest tak kolorowe, jakby się mogło na pierwszy rzut oka wydawać. Aktorki i aktorzy grający w "Przyjaciółkach" mają za sobą naprawdę ciężkie chwile. Śmierć bliskiej osoby, pożar rodzinnego domu, poważny wypadek samochodowy to tylko niektóre z dramatów, z jakimi musieli się zmierzyć. Zapraszamy do galerii poświęconej ich najtrudniejszym przeżyciom.

Pierwszy odcinek hitowego serialu w reżyserii Grzegorza Kuczeriszki został wyemitowany na początku września 2012 r. Po sześciu latach na antenie Polsatu mamy już 146 odcinków produkcji. Dwunasty sezon, którego emisja niedawno dobiegła końca, osiągnął rekordową oglądalność 2 mln widzów. Nic dziwnego, że pełną parą ruszyły już zdjęcia do kolejnej serii, której premiera ma odbyć się w marcu przyszłego roku.

Co decyduje o tak spektakularnym sukcesie "Przyjaciółek"? Niewątpliwie perypetie cztereh kobiet, które połączyła szczególnie silna więź, przypadły Polakom do gustu. W ich codziennych problemach, poruszających historiach i dylematach wielu może znaleźć odbicie codziennych zawirowań własnego życia uczuciowego. Odpowiednio dobrane kreacje bohaterek sprawiają, że produkcja aż tętni od niepowtarzalnych kobiecych osobowości. Raczej nie sposób nudzić się z dzielną Ingą (Małgorzata Socha), żywiołową Patrycją (Joanna Liszowska), władczą Zuzą (Anita Sokołowska) czy też opiekuńczą Anką (Magdalena Stużyńska). Gwiazdorskiej obsady dopełniają znani panowie tacy jak Bartek Kasprzykowski czy Paweł Deląg.

Oprócz losów bohaterek serialu, które raz wzruszają, a raz bawią, fanów interesuje jednak także życie prywatne gwiazd hitowej produkcji. Aktorki takie jak Małgorzata Socha, Joanna Liszowska czy Magdalena Stużyńska przeżyły naprawdę trudne chwile, które trudno wymazać z pamięci. Kto stracił najbliższą osobę, a kto musiał zmierzyć się z uporczywym hejtem? Kto prowadził po pijaku i spowodował wypadek? Zapraszamy do galerii poświeconej największym życiowym dramatom gwiazd "Przyjaciółek".

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News