popek
Fot. Instagram.com/Popek Oficjalnie
Mikołaj Pilecki - 27 Listopada 2018

Gdzie mieszka Popek? Gwiazdor pławi się w luksusie

Gdzie mieszka Popek? Ta kwestia bezsprzecznie interesuje fanów muzyka, który poprzez karierę sportową i artystyczną wyszedł z przerażającej biedy. Przyjrzyjmy się więc temu, gdzie rezyduje "Król Albanii".

Gdzie mieszka Popek, gwiazdor muzyki rap, federacji KSW i przedsiębiorca z sukcesami? Sprawa budzi ogromne zainteresowanie, ale również kontrowersje, głównie z powodu kryminalnej przeszłości muzyka, który z powodu konfliktu z prawem uciekł na wiele lat do Wielkiej Brytanii. Urodzony w 1978 roku w Krakowie jako Paweł Mikołajuw muzyk nie miał łatwego dzieciństwa. Jak można wywnioskować z jego utworów oraz wywiadów, w jego domu panowała przemoc i nadużywanie alkoholu, a pierwszej kradzieży dokonał w bardzo młodym wieku. Jej powodem był głód. Całkowicie na przestępczą ścieżkę zszedł w wieku nastoletnim, gdy zaczął kraść samochody. Przestępstwa wypędziły go aż na Wyspy, gdzie nie zatrzymano go, jak twierdzi, z powodu urzędniczego błędu w jego dokumentach, w których zamieszczono złe nazwisko.

Z przestępcy do wielkiego gwiazdora

Podczas pobytu w Wielkiej Brytanii Popek nadal nagrywał muzykę oraz walczył na zawodowych ringach MMA. Jako osoba z trudną przeszłością i wywodząca się z biedy, zapragnął nigdy więcej nie musieć się martwić o pieniądze. Podobnie jak amerykańscy raperzy o czarnym kolorze skóry, choć nigdy nie powiedział tego, hołduje zasadzie "From Projects To Palaces", czyli "Z osiedli (socjalnych) do pałaców". Nie wstydzi się zarobków, jest dumny z sukcesu i cały czas pracuje na więcej. Dziś z całą pewnością można stwierdzić, że wieloletni trud okupiony nerwami, emigracją i niepewnością, opłacił się.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
disco-poloStraszne choroby zniszczyły ich życie. Druzgocące dramaty gwiazd disco-poloCzytaj dalej
Popek mieszka naprawdę dobrze, ma kochającą rodzinę i rozwija się na wielu polach. Oprócz muzyki zajmuje się nadal występami w sportach walki, a także zajmuje się sprzedażą ubrań czy uczestnictwem w show największych stacji telewizyjnych.

Gdzie mieszka Popek?

Sprawa miejsca zamieszkania Popka naprawdę interesuje jego oddanych fanów. Muzyk do niedawna mieszkał w domu na Warszawskim Wilanowie, a na wieść o rychłych narodzinach syna i zarazem drugiego potomka, postanowił o kupnie innego lokum. Bez wątpienia pomogły mu w tym setki tysięcy zarobione w "Tańcu z gwiazdami", w którym w tamtym czasie uczestniczył. W jednym z wywiadów ujawnił także, że rozgląda się za domem w tej samej okolicy. Jak jednak powiedział podczas swojego ostatniego wystąpienia w "Dużym w Maluchu", obecnie mieszka pod Warszawą. Raper nie ujawnił jednak, gdzie dokładnie znajduje się jego dom. Widocznie bardzo ceni sobie prywatność.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Łzy, rozpacz, smutek. Bez niego Taniec z Gwiazdami nigdy nie będzie taki sam. Wspomnijmy go
  2. Nowa polska Top Model zrobiła w DDTVN coś nieoczekiwanego! Fani w szoku
  3. Popek jest wściekły i bezradny! Okradli go w biały dzień
  4. Znaki zodiaku, które są rozchwytywane przez pracodawców. Z nimi warto robić interesy!
  5. Ile zarabia Chodakowska? Zarobki ma jak z kosmosu
ZAMIANA
.Poznajecie je? Gwiazdy TVP kiedyś i dziś [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News