Ile mężów miała Agnieszka Chylińska? Ma za sobą dramatyczne przeżycia
Marcin Owczarek - 17 Grudnia 2018

Ile mężów miała Agnieszka Chylińska? Ma za sobą dramatyczne przeżycia

Ile mężów miała Agnieszka Chylińska? Nie od zawsze jest z jednym partnerem. Gwiazda ma za sobą bardzo ciężkie przeżycia i najchętniej chciałaby o nich zapomnieć. Dziś na szczęście jest o wiele lepiej.

Ile mężów miała Agnieszka Chylińska? Większość osób nie wie nawet, że gwiazda kogoś ma. Piosenkarka nie często mówi o swojej rodzinie, a co dopiero o małżeństwie. Stara się chronić swoją prywatność oraz rodzinę przed wścibskimi paparazzi. Bardzo dobrze jej to idzie, gdyż posiadamy naprawdę szczątkowe informacje na temat jej mężów oraz dzieci. Agnieszka Chylińska rzadko mówi o swoich małżeństwach. Pierwszego partnera znamy z imienia i nazwiska. Drugi natomiast nie jest postacią medialną i wiemy tylko, jak ma na imię oraz kim może być z pochodzenia.

Ile mężów miała Agnieszka Chylińska

Piosenkarka miała ciężkie początki kariery. Chociaż szybko ją zrobiła, to w jej życiu dominował alkohol, a nawet narkotyki. Facetów również było wielu, do czego sama się przyznaje. Takie życie gwiazdy rocka. Ale ona chciała to zmienić i ustatkować się. Najpierw wyszła za jednego, a po tym, jak im się nie ułożyło, znalazła kogoś innego i do dziś są szczęśliwą parą. Drugi mąż naprawdę ją wspiera.

Krzysztof Krysiak mąż Chylińśkiej

Pierwszym mężem Agnieszki Chylińskiej był Krzysztof Krysiak. To miała być wielka miłość, ale po roku coś pękło. Poznali się podczas pobytu w Sankt Petersburgu. Ona potrzebowała wsparcia i stabilności. On nie mógł jej tego dać. Gwiazda wspomina, że to był bardzo toksyczny związek i ciężko to przeżyła. Więcej informacji stara się nie podawać.

Agnieszka Chylińska rozwód

Gwiazda nie była długo z pierwszym mężem, bo rozstali się już po roku. Nie była w stanie z nim wytrzymać i nikt nie mógł naprawić ich relacji. Na pewno to był dobry wybór, gdyż Agnieszka Chylińska poznała kogoś o wiele lepszego i wiedzie z nim szczęśliwe życie.DALSZA CZEŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Barbara Kurdej-Szatan walczy z chorobąBarbara Kurdej-Szatan przegrywa z groźną chorobą? Wyznanie jej męża na str. 9 rozrywa serceCzytaj dalej

Marek mąż Agnieszki Chylińskiej

Drugi mąż piosenkarki to już zupełnie inna liga. W porównaniu do poprzedniego jest ułożony i poukładany. Wydaje się, że to przeciwieństwo Agnieszki, ale oni się idealnie dopełniają. Wiadomo, że ma na imię Marek i niektórzy przypisują mu, iż ma korzenie romskie. Z zawodu jest informatykiem i pracuje w domu. Dzięki temu może zająć się dziećmi. Nie wiadomo na jego temat nic więcej. Chylińska nie zdradza nawet, ile ma lat. Stara się za wszelką cenę chronić prywatność całej swojej rodziny.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jerzy Urban: Disco polo wciągnęło go w swoje sidła!
  2. Dom Agnieszki Chylińskiej: To prawdziwy pałac!
  3. Robert Lewandowski: Wykształcenie nie było jego mocną stroną, wtedy to zrobił
  4. Potrawy na Boże Narodzenie smacznie i tanio. Nie musisz wydawać fortuny!
  5. Jolanta Kwaśniewska pochodzenie: Służby inwigilowały byłą pierwszą damę
SławomirSławomir pokazał prawdziwe oblicze. Takiego go nie znaliśmy!Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News