Michał Żebrowski jest w żałobie
Instagram.com zebrowski.michal
Monika Majko - 12 Marca 2021

Michał Żebrowski w żałobie. Nie żyje jego tata

Michał Żebrowski pogrążył się w głębokiej żałobie po stracie ukochanego ojca. Tadeusz Żebrowski odszedł 27 lutego 2021 roku, miał 92 lata. W „Gazecie Wyborczej” opublikowano nekrolog ze smutną informacją.

Michała Żebrowskiego łączyła z rodzicami bardzo silna więź. Aktor nigdy nie krył wdzięczności i szacunku, jakim ich darzył. Niestety, w ostatnich dniach gwiazdor pożegnał swojego ukochanego ojca, Tadeusza.

Michał Żebrowski pożegnał tatę

– Odszedł nasz drogi przyjaciel, niezapomniany żoliborski hufcowy, dobry, serdeczny człowiek. Dziękujemy Panu Bogu za Jego życie – napisały w nekrologu na opublikowanym na stronie „Gazety Wyborczej” przyjaciółki rodziny Żebrowskich.

Tadeusz Żebrowski zmarł 27 lutego 2021 roku w wieku 92 lat. Wiadomości o śmierci ojca słynnego aktora przekazali bliscy. Z informacji przekazanych w nekrologu wynika, że msza pogrzebowa odbędzie się 17 marca o godz. 12:30 w Kościele św. Marcina przy ul. Piwnej 6 w Warszawie.

Tadeusz Żebrowski zostanie pochowany w rodzinnym grobie na Starych Powązkach. Michał Żebrowski pogrążył się w głębokiej żałobie i nie skomentował publicznie śmierci swojego ukochanego taty. Aktora i jego tatę łączyła bardzo bliska więź, a jego odejście to wielki cios dla gwiazdora.

Nagła wiadomość dot. Stanisława Dziwisza - w końcu się doigrał? Jest zgłoszenie do prokuraturyNagła wiadomość dot. Stanisława Dziwisza - w końcu się doigrał? Jest zgłoszenie do prokuraturyCzytaj dalej

Aktor wielokrotnie publikował w sieci zdjęcia ze swoimi rodzicami, a także składał im publicznie życzenia z okazji ważnych świąt. Tadeusz Żebrowski był dla syna wzorem i zawsze służył mu dobrą radą oraz wsparciem.

– Kiedyś mój ojciec zapytany o to, co to jest miłość, odpowiedział: „Miłość to stan, w którym dwie osoby czują, że spędzą ze sobą życie i towarzyszy im ogromna radość w podejmowaniu wspólnych decyzji, chcą tego i niczego się nie boją” – mówił w jednym z wywiadów Michał Żebrowski, cytowany przez portal kozaczek.pl.

– Moi Rodzice obchodzili ostatnio 55-lecie małżeństwa, więc tata raczej wie, co mówi – dodał wówczas aktor.

Michał Żebrowski ma trzech synów z małżeństwa z młodszą o 15 lat Aleksandrą Żebrowską. Najmłodszy z chłopców przyszedł na świat w zeszłym roku. Feliksa urodził się 6 sierpnia 2020 i ma dwóch starszych braci - Franciszka i Henryka.

– Ożeniłem się w wieku 37 lat, kiedy straciłem nadzieję, że to mi się w życiu przytrafi. Byłem przekonany, że to mnie ominie, że jestem skazany na samotność. Kiedy już nawet pogodziłem się z tym, że nie znajdę bratniej duszy, pojawiła się Ola. Nie było więc mowy o strachu – mówił gwiazdor, cytowany przez portal kozaczek.pl.

Michał Żebrowski stracił ukochanego tatę

Instagram.com zebrowski.michal

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Gazeta Wyborcza/Kozaczek/Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News