Michał Wiśniewski nie będą
Fot. instagram.com/m_wisniewski1972
Mateusz Sidorek - 19 Marca 2021

Michał Wiśniewski przekazał smutną informację. Odwołano jego koncert

Niedawno Michał Wiśniewski potwierdził za pośrednictwem Instagrama przykrą wiadomość. Jego koncert, który był zaplanowany na 21 marca w Domu Katolickim w Sandomierzu, musiał zostać odwołany. Lider zespołu Ich Troje opublikował w mediach społecznościowych nagranie, na którym używa specjalnego filtra z płaczem.

„Michał Wiśniewski Akustycznie część I - A NIECH GADAJ…” – tak brzmi hasło, pod którym 21 marca miał się odbyć koncert akustyczny w Sandomierzu. Piosenkarz potwierdził już jednak, że jego występy zostały odwołane. Artysta nie miał innego wyjścia, jak tylko zaakceptować dezycję władz.

Wiadomość o odwołaniu koncertu z pewnością bardzo rozczarowała Michała Wiśniewskiego. Żałować z pewnością będą też fani Ich Troje, którzy czekali na wydarzenie – a było na co czekać, ponieważ gwiazda miała wystąpić z bardzo interesującym repertuarem.

Michał Wiśniewski znów bezradny

Z pewnością mnóstw fanów Michała Wiśniewskiego miało wielkie oczekiwania związane z koncertem, który miał się odbyć w Domu Katolickim w Sandomierzu. Zwłaszcza że wokalista miał pojawić się z Anną Świątczak, by zaprezentować największe przeboje Ich Troje.

Publiczność podczas tego wydarzenia miała ponownie usłyszeć takie piosenki jak: „Zawsze z tobą chciałbym być”, „Kochaj mnie kochaj”, „A wszystko to…”, „Powiedz” czy „Wypijmy za to!”.

Ksiądz stwierdził, co działo się z synem Beaty Szydło. Wszystko w czasie pierwszego kazania na Jasnej GórzeKsiądz stwierdził, co działo się z synem Beaty Szydło. Wszystko w czasie pierwszego kazania na Jasnej GórzeCzytaj dalej

W repertuarze Michała Wiśniewskiego znajdowały się też świeższe hity jak: „Mandy”, „Nienawiść”, „Papierosy, wóda, sex”, „Zawsze naprzód nigdy wstecz” oraz oczywiście „A niech gadają”.

Artysta przygotował też coś specjalnego na tę okazję. Dwa z trzech rodzajów biletów, które były możliwe do nabycia, dawały szansę na spotkanie się z Michałem Wiśniewskim twarzą w twarz.

Płaczący Michał Wiśniewski na Instagramie

Tę smutną wiadomość Michał Wiśniewski postanowił przekazać za pośrednictwem Instagrama. Piosenkarz wybrał do tego filtr, który sprawia, że artysta wygląda, jakby płakał. W ten nieco komiczny sposób postanowił potwierdzić przykre wieści.

Może to nie jest śmieszne, ale znowu odwołali nam koncert – powiedział lider Ich Troje.

W związku z tym, że trzecia fala koronawirusa przybiera na sile, Michał Wiśniewski prawdopodobnie będzie musiał jeszcze poczekać na to, by móc znów koncertować przed większą publicznością.

Niedawno zrobiło się głośno o wokaliście, jednak nie za sprawą jego twórczości. Lider zespołu Ich Troje postanowił otwarcie poruszyć temat Sławomira Świerzyńskiego z Bayer Full. Michał Wiśniewski przyznał, że czuje się oszukany.

To, co robi Świerzyński, to jest oszustwo. Trzeba to bardzo klarownie zaznaczyć, bo nie ja jestem jedynym, którego wyrolował. To jest po prostu krętacz, któremu się wydaje, że jest cesarzem disco polo – oświadczył.

Celebryta nie ukrywał satysfakcji wynikającej z tego, że media zaczęły nagłaśniać sprawę lidera Bayer Full. Michał Wiśniewski nie ma wątpliwości co do tego, że Sławomir Świerzyński ukradł prawa autorskie.

W dyskografii Świerzyńskiego są utwory, które są po prostu zerżnięte i cieszę się, że Onet się tym zajął. Bartek Sąder miał z tym bardzo duży problem. Wydzwonił praktycznie wszystkich, żeby nikogo nie skrzywdzić, bo to jest rzetelny człowiek. Nagle okazało się, że Świerzyński bezczelnie podpisał się pod nieswoimi utworami – dodał.

Michał Wiśniewski nie gra

Z: instagram.com/m_wisniewski1972

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News