Michał Wiśniewski ile zarobił
Fot. East News TRICOLORS
Mateusz Sidorek - 17 Lutego 2021

Pamiętacie "Jestem jaki jestem"? Dopiero teraz Wiśniewski przyznał, ile zarobił na programie

Fani Michała Wiśniewskiego z pewnością nadal pamiętają program „ Jestem jaki jestem", którego bohaterem był lider zespołu Ich Troje. Show było emitowane na antenie telewizji TVN, a piosenkarz występował tam wraz ze swoją rodziną. Nareszcie Wiśniewski zdradził, że za udział w produkcji otrzymał milion dolarów.

W 2003 roku widzowie telewizji TVN mogli zobaczyć ułamek życia prywatnego Michała Wiśniewskiego. Wówczas pojawił się program „Jestem jaki jestem”, który pokazywał lidera zespołu Ich Troje. Sam piosenkarz twierdzi, że obraz ten najczęściej nie był manipulowany, chociaż nie zawsze oddawał rzeczywistość.

Michał Wiśniewski w „Jestem jaki jestem” pokazywał się wraz ze swoją rodziną. Okazało się jednak, że dom, w którym kręcono życie Wiśniewskich, nie należał do piosenkarza. Lider zespołu Ich Troje przyznał, że niektóre sytuacje trzeba było lekko nagiąć.

Wizerunek Michała Wiśniewskiego wyceniono na milion dolarów

„Jestem jaki jestem”, którego bohaterem był Michał Wiśniewski i jego rodzina, emitowano w latach 2003-2004. Produkcja doczekała się dwóch edycji. Piosenkarz przyznał w rozmowie z Kamilem Bałukiem w audycji „Dawno temu w telewizji”, że główną motywacją były pieniądze.

Okazało się, że nie były to małe kwoty, ponieważ Michał Wiśniewski za udział w programie zarobił ponad milion dolarów. Wówczas Ich Troje nadal było na fali popularności, co pozwoliło podpisać tak lukratywny kontrakt.

Wiesław Gołas miał udar. Żona powiedziała, jak się teraz czuje legendarny aktorWiesław Gołas miał udar. Żona powiedziała, jak się teraz czuje legendarny aktorCzytaj dalej

Na show zdecydowałem się dla pieniędzy – zawsze mówiłem to szczerze. To było ponad milion dolarów. Podnieść milion dolarów – nie ma takiego człowieka, który by nie podniósł. Chyba że byłyby to rzeczy typu: Frytka, wanna, ale to nie były rzeczy w naszym stylu. My się na takie rzeczy nie godziliśmy. Powstał czasem dziwny, ale prawdziwy obraz – mówił wokalista.

Dom, który nie był domem i złota fala Ich Troje, czyli Michał Wiśniewski o „Jestem jaki jestem”

Jak zdradził Michał Wiśniewski, dom, w którym kręcono „Jestem jaki jestem” nie był jego prawdziwym domem. Była to posiadłość w Józefowie, która znajdowała się niedaleko miejsca zamieszkania nieżyjącego już legendarnego Tadeusza Nalepy.

Większość z tych sytuacji w programie nie była aranżowana, ale ja byłem w ciągłej trasie. Gdy nagrywano program była promocja Eurowizji, w związku z czym mniej graliśmy koncertów, chociaż są piękne zdjęcia np. z Nowego Jorku. Ale musieliśmy przebywać w tym domu, żeby mieli co kręcić. To nie był też nasz dom. To był dom obok świętej pamięci Tadzia Nalepy w Józefowie – zdradził Wiśniewski.

Michał Wiśniewski dodał również, że Ich Troje cieszyło się ogromną popularnością do 2005 roku. Dzięki temu piosenkarz mógł podpisywać umowy na bardzo korzystnych warunkach, a zespół sprzedał masę płyt.

Jak twierdzi lider kolektywu muzycznego, do 2005 roku zarobił łącznie blisko 40 milionów złotych. Niewątpliwie przyczynił się do tego także udział w programie „Jestem jaki jestem”. Chociaż czasy Ich Troje dawno się skończyły, to Wiśniewski nadal wywołuje duże emocje i bywa zapraszany do różnych rozgłośni radiowych.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o kulisach występu Izy Krzan w środowym odcinku „Pytania na śniadanie”. Modelka zastąpiła Marzenę Rogalską, która po 12 latach rozstała się z TVP. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Wprost

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News