Michał Wiśniewski
Instagram/m_wisniewski1972
Artur Łokietek - 15 Lutego 2021

Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z piątego ślubu. Fani od razu zauważyli jeden szczegół

Michał Wiśniewski niedawno ożenił się po raz piąty. Znany wokalista nie kryje jednak swojego uwielbienia dla nowej partnerki. Para pochwaliła się tym, jak spędza Walentynki. Na jednym ze zdjęć internauci od razu dostrzegli pewien gest.

Michał Wiśniewski jest jedną z najbardziej barwnych postaci polskiego showbiznesu. I nie chodzi tu tylko o ilości pozytywnej energii obecnej na koncertach gwiazdora czy kolor jego włosów, ale także o ilość miłości, jaką darzy wybrankę serca.

Mało kto może także pochwalić się tyloma partnerkami, z którymi związek został zapieczętowany ślubem. Michał Wiśniewski niedawno poślubił kolejną, już piątą, wybrankę swojego serca.

Para jednak nie kryje, jak bardzo się kocha. Wiśniewski postanowił zapewnić internautów i fanów o sympatii, jaką darzy Polę (bo tak jego żona ma na imię) publikując w internecie kolejne swoje zdjęcia.

W ostatnie Walentynki, czyli w niedzielę 14 lutego, Polsat organizował walentynkowy show „Walentynki z Polsatem”. W trakcie imprezy, która odbyła się w Filharmonii Podlaskiej, wystąpiły wielkie, polskie gwiazdy, takie jak Michał Szpak, Grzegorz Markowski z córką Patrycją, Anna Wyszkoni czy właśnie Michał Wiśniewski.

Tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje Teresa WierzbickaTragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje Teresa WierzbickaCzytaj dalej

Pikantny szczegół nie umknął internautom

Wiśniewski nie mógł więc spędzić całych Walentynek ze świeżo upieczoną żoną, jednak przed koncertem nie krył swojego uwielbienia dla nowej wybranki serca. Para zamieściła w internecie zdjęcie, na którym Michał ubrany jest w elegancki garnitur z muszką, a Pola w białą, obcisłą sukienkę z pasującą do niej, koronkową maseczką.

Zdjęcie podpisano: „Kocham Cię Walentynko! A Wam wszystkim dużo miłości na co dzień!”. Fani jednak nie mogli przejść obojętnie obok jednego gestu, jaki wykonał Michał Wiśniewski. „Ta ręka gorąca jak miłość. Jest ogień” – komentują fani. Wiśniewski bowiem zapomniał zdjąć rękę z pupy swojej wybranki serca.

Polski wokalista z pewnością czuje się niezwykle mocno zakochany. Nawet po wyjściu na scenę postanowił zaapelować do swojej świeżo poślubionej wybranki serca. - Polcia, kocham Cię! Dzięki żonko! – krzyczał przez mikrofon.

To jednak nie wszystko. Muzyk zdaje się cały czas dbać o swoją żonę i traktować ją tak, jakby dopiero co się poznali. Chwilę przed walentynkowym zdjęciem, wokalista zamieścił bowiem inną fotografię, na której pokazuje, że przygotował dla Poli drożdżówki z kruszonką z okazji święta zakochanych.

Pola Wiśniewska jest piątą już żoną Michała Wiśniewskiego. Para poznała się na Tinderze, jednak natychmiast między nimi zaiskrzyło. Ich ślub był skromny ze względu na aktualne wymagania sanitarne. Doczekali się dziecka, które nosi dumne imię kojarzące się z ulubionym muzykiem Michała – Falco Amadeus.

Obrazy Pikio

Fot. Instagram/m_wisniewski1972

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post, Instagram/m_wisniewski1972

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News