Michał Wiśniewski został ojcem
TRICOLORS/East News
Irmina Jach - 1 Lutego 2021

Michał Wiśniewski potwierdził radosną nowinę. Po raz piąty został ojcem, imię zaskakuje

Michał Wiśniewski i jego piąta żona powitali na świecie wymarzonego synka. Wszystko wskazuje na to, że mały Falco Amadeus wraz z mamą wrócił już do domu. Muzyk opublikował radosną nowinę w mediach społecznościowych. Gratulujemy!

W ubiegłym roku Michał Wiśniewski poślubił piątą żonę, Polę. Wybranka muzyka do dziś nie zdecydowała się na ujawnienie swojego wizerunku. Wiadomo, że jest matką czwórki dzieci i niedawno wprowadziła się do rezydencji męża. Gdy przed kilkoma miesiącami zakochani oznajmili, że spodziewają się dziecka, fani oniemieli.

Michał Wiśniewski został ojcem

Michał Wiśniewski nie ukrywał, że nie może doczekać się narodzin piątego potomka. W licznych wywiadach wyrażał nadzieję, że późne ojcostwo pozwoli mu na powrót do lat młodości. Nie ukrywał, że jest gotowy na nieprzespane noce i opiekę nad noworodkiem.

- Dziecko w tym wieku to taka trochę rewitalizacja starszego pana. Mam nadzieję, że koledzy w moim wieku się nie będą mieć mi za złe tego stwierdzenia, bo czujemy się na 18 lat, a przecież podchodzimy pod pięćdziesiątkę. [...] Obserwując znajomych w podobnej sytuacji, czy nawet byłego teścia, który też niedawno został tatą, widzę, że dziecko cudownie wpływa na życie. Powrót do pieluch z pewnością odmładza - mówił lider zespołu Ich Troje.

Dziś na Instagramie Michała Wiśniewskiego pojawiło się nagranie przedstawiające kolorową karuzelę kręcącą się nad dziecięcym łóżeczkiem. Na wideo nie widać twarzy syna muzyka - prawdopodobnie świeżo upieczeni rodzice zdecydowali się chronić jego prywatność.

Wielka ewakuacja w polskim mieście. Zwołano sztab kryzysowy, w akcji specjalne służbyWielka ewakuacja w polskim mieście. Zwołano sztab kryzysowy, w akcji specjalne służbyCzytaj dalej

W lakonicznym podpisie, który pojawił się pod publikacją, piosenkarz potwierdził, że maluch jest już na świecie. Tak jak zapowiadał przed kilkoma miesiącami, noworodek otrzymał nietypowe imiona Falco Amadeus.

Chłopczyk jest piątym dzieckiem kontrowersyjnego muzyka. Lider zespołu Ich Troje wychowuje już czwórkę pociech ze związków z Martą Wiśniewską i Anną Świątczak. Wpiera także byłą partnerkę, Dominikę Tajner, w opiece nad jej nastoletnim synem. Muzyk nie ukrywał, że jego potomkowie nie mogą doczekać się narodzin brata.

- Moja cała rodzina się cieszy na tego maluszka, więc będę się musiał nim podzielić. To jest też ciekawe doświadczenie dla Xaviera, Fabienne i pozostałych dzieciaków. Nasza rodzina w końcu będzie się składać z dziesięciu osób, bo Maksa zawsze też będę traktował jak część swej rodziny - zwierzał się lider Ich Troje.

Michał Wiśniewski w ostatnich latach przywiązuje ogromną wagę do utrzymywania poprawnych kontaktów z dziećmi. Nie chce powtarzać dawnych błędów rodzicielskich.Tuż po rozwodzie z Mandaryną nie miał najlepszego kontaktu z najstarszymi pociechami - Xavierem oraz Fabienne. Marta Wiśniewska wychowywała dzieci samotnie, a jej były mąż unikał płacenia alimentów.

Na szczęście, sytuacja uległa diametralnej zmianie. Michał Wiśniewski często chwali się w sieci wspólnymi zdjęciami. Cała rodzina spędza razem czas pandemii koronawirusa i doskonale bawi się w swoim towarzystwie. Teraz do licznej rodziny dołączył kolejny członek. Gratulujemy!

Michał Wiśniewski został ojcem

Źródło zdjęcia: Instagram @m_wisniewski1972

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Radio Zet/Fakt/Pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News