Michał Wiśniewski kolejne dziecko
TRICOLORS/East News
Joanna Szwalikowska - 1 Stycznia 2021

Michał Wiśniewski będzie miał kolejne dziecko

Michał Wiśniewski już niebawem wraz ze swoją piątą żoną, Polą, powita na świecie swoje piąte dziecko. Wokalista utrzymuje dokładną datę porodu w tajemnicy. W jednym z ostatnich wywiadów zdołał się wypowiedzieć w kwestii kolejnego potomka. Czyżby planował już następne dziecko?

Michał Wiśniewski znany jest ze swojego burzliwego życia prywatnego. Gwiazdor w tym roku poślubił swoją piątą żonę - Polę, z którą właśnie spodziewają się dziecka. Przypomnijmy, że gwiazdor jest ojcem czwórki pociech ze swoich poprzednich związków, podobnie zresztą jak jego obecna partnerka.

Michał Wiśniewski wypowiedział się na temat kolejnego dziecka

Znany wokalista ma opinię dość kontrowersyjnego celebryty. Jego wypowiedzi, a także barwny wizerunek budzą wiele emocji. Szczególnie burzliwą kwestią jest jego życie prywatne, które w ciągu upływających lat jawiło się jako bardzo skomplikowane.

Od jakiegoś czasu gwiazdor stał się przedmiotem zainteresowania mediów głównie za sprawą wieści na temat narodzin swojej piątej pociechy. Lider zespołu Ich Troje całkiem niedawno wziął ślub ze swoją piątą żoną po dość krótkiej znajomości. Teraz oczekują przyjścia na świat syna. Będzie to dziewiąte dziecko w ich rodzinie, bowiem Pola również ma czworo dzieci z poprzednich związków.

Bardzo smutna wiadomość sprzed chwili. Nie żyje Marek PawłowskiBardzo smutna wiadomość sprzed chwili. Nie żyje Marek PawłowskiCzytaj dalej

Wiśniewski jakiś czas temu wypowiedział się w mediach nieco na temat ciąży swojej ukochanej w produkcji „Wirtualnej Polski”. Prowadzący program „Newsroom WP” zapytał między innymi o datę porodu, muzyk nie chce jednak jej zdradzić, odpowiadając tajemniczo, iż jego potomek przyjdzie na świat „niebawem”.

Dziennikarz postanowił poruszyć również kwestię tego, czy wokalista zespołu Ich Troje cieszy się z tego, że już niebawem jego kolejne dziecko przyjdzie na świat. Jakiś czas temu gwiazdor zdradził, że jego syn będzie nosił imię Falco Amadeus.

- Bardzo się cieszę i niecierpliwię, może jestem trochę nietypowym tatusiem, ale dzisiaj to chyba już nie ma granic. Zarówno kobiety po 40-stce, jak i faceci po 40-stce, mają prawo do tego, żeby wydać na świat kolejnego potomka- przyznał w rozmowie z dziennikarzem Wirtualnej Polski.

Niestrudzony prowadzący drążył dalej temat, chcąc poruszyć kwestię tego, czy Michał Wiśniewski myśli o kolejnych potomkach. Zadał mu bezpośrednie pytanie, żartobliwie zagajając, czy zamierza założyć drużynę piłkarską. Jego odpowiedź zaskoczyła wielu fanów.

-Ja nie wiem, czy moja żona to wytrzyma, ale ja jestem chętny - powiedział wokalista. Z jego słów wynika, że bardzo chętnie zdecyduje się na kolejnego potomka, o ile jego żona będzie w stanie to udźwignąć.

Muzyk był jednym z artystów, którzy wzięli udział w „Sylwestrowej Mocy Przebojów”, zabawiając Polaków zgromadzonych przed telewizorami. Na scenie pojawił się w towarzystwie swoich dwóch byłych żon, co zszokowało publiczność.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Obrazy PikioNiewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Zenek Martyniuk. Widok jego domu wyzwala skrajne reakcjeCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska, Plotek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News