mężczyzna bije bejsbolem
Fot. mat.prasowe
Mateusz Sidorek - 5 Marca 2021

Poznajecie mężczyznę ze zdjęcia? Okrutnie krzywdzi kobiety we Wrocławiu, sytuacja jest bardzo poważna

We Wrocławiu od trzech tygodni grasuje niebezpieczny mężczyzna, który napada na kobiety i okrada swoje ofiary w okolicach Psiego Pola. Mieszkanki są coraz bardziej przestraszone obecną sytuacją. Do policji wpłynęło już kilkanaście zawiadomień o przestępstwach. W mediach opublikowano wizerunek napastnika, by ustalić jego tożsamość.

W rejonie wrocławskiego Psiego Pola nieznany mężczyzna dopuszcza się brutalnych ataków, podczas których rani i okrada kobiety. Policja rozpoczęła już śledztwo w tej sprawie i zaapelowała o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy napaści. Przerażone mieszkanki ostrzegają się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez służby mężczyzna najczęściej atakuje kobiety starsze. Jednej ze swoich ofiar napastnik miał połamać palce, inną natomiast uderzył kijem bejsbolowym w głowę. Proceder napaści trwa już od około trzech tygodni.

Niebezpieczny mężczyzna grasuje w okolicach Psiego Pola

Jedna z mieszkanek Wrocławia postanowiła ostrzec pozostałe kobiety przed mężczyzną, który dopuszcza się brutalnych napaści i kradzieży. Przestępca zaatakował znajomą autorki wpisu.

Niemiecka prasa nazwała Żyłę Niemiecka prasa nazwała Żyłę "klaunem". Mama skoczka zabrała głos, wielka klasaCzytaj dalej

Na Psiaku się kręci jakiś typ w kapturze i napada kobiety. Znajomą uderzył bejsbolem w głowę i okradł. Gdy zgłosiła na policję, okazało się, że to już trzynasta kobieta napadnięta tak w naszej okolicy. Uważajcie na siebie – pisze na Facebooku.

Jedna z poszkodowanych osób udostępniła w mediach nagranie, na którym widać, jak prawdopodobnie ten sam mężczyzna wbiega do klatki schodowej i napada na starszą kobietę. Napastnik ukradł seniorce torebkę. Z ustaleń „Super Expressu” wynika, że przestępca połamał jej palce.

Policja informuje o śledztwie w sprawie mężczyzny

Mężczyzna jest już poszukiwany przez policję. Jak dotąd potwierdzono cztery napady i rozboje. Sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa Wrocław Psie-Pole. Służby przekazały informacje dotyczące śledztwa.

Z posiadanych informacji wynika, że sprawca opisanych czynów, dokonał ich na przełomie ostatnich trzech tygodni, upatrując sobie na ofiary kobiety w wieku senioralnym. Wobec jednej z poszkodowanych użył siły, a później wyrwał torebkę. Mając na uwadze okoliczności i charakter tych przestępstw, podjęto decyzję o publikacji wizerunku osoby mogącej mieć związek z tymi zdarzeniami – komunikat wydany przez biuro prasowe cytuje „Super Express”.

Poniżej zamieszczamy zdjęcie z wizerunkiem podejrzanego mężczyzny. Polica apeluje o kontakt każdej osoby, która może posiadać ważne informacje w tej sprawie.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o żonie Marcina Prokopa, która przyznała się do poważnej choroby. Instruktorka jogi walczy ze stygmatyzacją osób z podobnymi problemami zdrowotnymi. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

mężczyzna okrada kobiety

Z: materiały prasowe

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News