Meghan Markle jest w drugiej ciąży
SplashNews.com/East News
Monika Majko - 16 Lutego 2021

Tygodnik zdradził konkrety drugiej ciąży Meghan Markle. Poznaliśmy spodziewaną datę porody

Radosne wiadomości o kolejnej ciąży Meghan Markle przekazał rzecznik prasowy pary książęcej. Książę i księżna Sussex z niecierpliwością oczekują pojawienia się na świecie swojego drugiego dziecka, a media już spekulują na temat terminu porodu oraz imienia, jakim zostanie obdarzony książęcy potomek.

Niedawno Meghan Markle publicznie opowiedziała o cierpieniu, jakim jest utrata dziecka. Żona księcia Harry'ego przyznała, że ma za sobą poronienie. Książęca para nie poddała się jednak i już niedługo powita na świecie swoje drugie dziecko.

Meghan Markle jest w kolejnej ciąży

Choć w ostatnim czasie głośno plotkowało się o trudnym momencie w związku Meghan Markle i księcia Harry'ego, najnowsze doniesienia zdają się przeczyć informacjom o ich kryzysie w związku. Rzecznik prasowy pary przekazał radosne wiadomości i poinformował, że książę i księżna Sussex spodziewają się kolejnego dziecka.

W sieci pojawiły się również pierwsze zdjęcia, prezentujące wydatny brzuszek żony księcia Harry'ego. Wczoraj zdjęcie książęcej pary opublikował na swoim Instagramie fotograf i przyjaciel Meghan Markle, Misan Harriman. Przy okazji artysta złożył im gratulacje.

- Meg, byłem na twoim ślubie, aby być świadkiem rozpoczęcia tej historii miłosnej, a teraz, moja przyjaciółko, jestem zaszczycony, że mogę uchwycić jej rozkwit. Gratulacje dla księcia i księżnej Sussex z powodu tej radosnej wiadomości - napisał pod zdjęciem fotograf.

Smutna wiadomość dla Jolanty Kwaśniewskiej. Nie żyje Andrzej Kratiuk, prezes jej fundacjiSmutna wiadomość dla Jolanty Kwaśniewskiej. Nie żyje Andrzej Kratiuk, prezes jej fundacjiCzytaj dalej

Na zdjęciu wyraźnie widać, że brzuch Meghan Markle jest już bardzo powiększony. W mediach pojawiły się pierwsze doniesienia na temat terminu porodu, a magazyn „Us Weekly” ujawnił informacje, które redakcja rzekomo otrzymała od osoby z otoczenia królewskiej pary.

- To spełnienie marzeń… Meghan ponownie zaszła w ciążę pod koniec zeszłego roku. Dziecko ma się urodzić pod koniec wiosny - przekazał rozmówca „Us Weekly”.

Bukmacherzy już zaczęli również przyjmować zakłady dotyczące imienia, jakie zostanie nadane kolejnemu potomkowi. Typów jest wiele, a jeden z nich wskazuje, że będzie się ono rozpoczynać na literę „A”, tak samo jak pierwszego dziecka pary, Archie'go.

Na razie przyszli rodzice nie ujawnili jednak żadnych szczegółów. Para bardzo chroni prywatność swojego pierworodnego syna, którego pragnęli wychowywać z dala od mediów i m.in. w tym celu opuścili ponad rok temu rodzinę królewską i postanowili zamieszkać poza Wielką Brytanią.

Książę Harry to drugi syn księcia Karola oraz Diany Spencer oraz wnuk Elżbiety II. Jego starszym bratem jest książę William, który jest drugą osobą w kolejce do tronu Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Gazeta

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News