Meghan Markle rodzina królewska
Fot. East News SPLASH NEWS
Mateusz Sidorek - 14 Lutego 2021

Rodzina królewska znów się powiększy. Meghan Markle jest w drugiej ciąży

Z okazji walentynek Meghan Markle i książę Harry przekazali fantastyczną nowinę. Rodzina królewska powiększy się po raz kolejny. Para spodziewa się drugiego dziecka i postanowiła wziąć udział w pięknej sesji fotograficznej, która pojawiła się w magazynie „People”. W mediach aż huczy od gratulacji, które docierają już ze wszystkich stron.

Niedawno w mediach pojawiła się wiadomość o Meghan Markle i księciu Harrym. Okazuje się, że para spodziewa się drugiego dziecka, co oznacza, że niedługo mały Archie będzie miał rodzeństwo. Nie było lepszej okazji do przekazania tej informacji – małżeństwo pochwaliło się w walentynki.

Meghan Markle i książę Harry z tej okazji postanowili wziąć udział w sesji fotograficznej magazynu „People”. Po aktorce widać, że ciąża zaczyna być coraz bardziej zaangażowana. Spod zwiewnej sukienki wystaje już zauważalny brzuch.

Meghan Markle zostanie mamą po raz drugi

Informacja ta wzbudziła wielkie emocje i przypomniała historię Meghan Markle, którą ta opisała w poruszającym eseju dla „New York Times”. Żona księcia Harry’ego podzieliła się bardzo osobistym wyznaniem.

Na łamach „New York Times” Meghan Markle przyznała, że w lipcu 2020 roku poroniła. W emocjonalnym eseju opisała to straszne doświadczenie, podkreślając, jak trudna jest utrata dziecka.

Tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje Teresa WierzbickaTragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje Teresa WierzbickaCzytaj dalej

Utrata dziecka oznacza niemal nieznośny smutek, którego wielu doświadcza, ale o którym mało kto mówi – napisała 25 listopada.

Meghan Markle będzie mogła w spokoju czekać na poród i zająć się rodziną. Zarówno ona, jak i książę Harry nie pełnią już obowiązków korony brytyjskiej. Decyzja ta była ogromnym wydarzeniem w rodzinie królewskiej.

Z doniesień mediów wynika, że Meghan Markle namawiała męża, by mogli zrezygnować z ról, jakie musieli odgrywać w rodzinie królewskiej. Ostatecznie udało im się uwolnić od presji.

Meghan Markle wreszcie została mamą

Ostatecznie Meghan Markle wreszcie została mamą i mogła z dala od paparazzi wychowywać dziecko poza brytyjskim pałacem królewskim. Na świat przyszedł mały Archie, którego mama umiejętnie odgradza od ciekawskich dziennikarzy.

Meghan i Harry skupili się też na własnej Archewell. Małżonkowie przeprowadzili się do Kalifornii, gdzie zamieszkali w posiadłości Montecito. Para już wcześniej w kontakcie z mediami przyznawała, że chce mieć więcej dzieci.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o tym, ile zarabia trener polskich skoczków narciarskich. Stawka Michała Doleżala może was zaskoczyć. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

Rodzina królewska

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News