zdjęcia męża z hotelu
TikTok/ shesough
Artur Łokietek - 21 Lutego 2021

Mąż wysłał żonie pozornie zwykłe zdjęcie. Nie zauważył szczegółu, który go zdradził

Kobieta opublikowała na TikToku nagranie, w którym pokazuje dowody męża na zdradzę. Internauci przez moment zastanawiali się o co chodzi, jednak szybko znaleźli odpowiedzi. Filmik stał się hitem internetu.

TikTok jest popularną platformą, dzięki której użytkownicy z całego świata mogą dzielić się krótkimi (nie przekraczającymi 60 sekund) filmikami, które w zamyśle miały być wzorowane na teledyskach muzycznych.

Szybko stało się jasne, że nowa aplikacja mobilna jest czymś więcej, niż tylko narzędziem dla domorosłych twórców wideo. Ludzie zaczęli za jej pośrednictwem dzielić się krótkimi skeczami komediowymi, pokazywać zabawne sytuacje, czy nawet blogować.

Jedna z użytkowniczek TikToka nie omieszkała wykorzystać hitowej aplikacji w dość specyficzny sposób. Nagrała bowiem wideo, w którym pokazuje dowody męża na jego zdradę i prosi internautów o poradę.

Na samym początku wielu użytkowników było skołowanych i nie wiedziało o co w ogóle chodzi. Szybko stało się jednak jasne, że dwa niepozorne zdjęcia mogą zawierać w sobie zaskakującą ilość informacji na temat prawdziwego powodu wizyty w hotelu.

Od 2 sierpnia zmiany w dowodach osobistych. Zostaną wprowadzone m.in. odciski palcówOd 2 sierpnia zmiany w dowodach osobistych. Zostaną wprowadzone m.in. odciski palcówCzytaj dalej

Nie spodziewał się, że wysyła dowody na swoją zdradę

W krótkim materiale wideo użytkowniczka TikToka o pseudonimie sheshough pokazała dwa zdjęcia z hotelu, które dostała od męża. Ten zapewniał ją, że wszystko jest w porządku i nie ma się czym przejmować. Nie spodziewał się, że na zdjęciach zawarł dowody swojej niewierności.

Internauci wkrótce dostrzegli wspomniane dowody na zdradę. Przede wszystkim – na blacie w łazience da się dostrzec prostownicę do włosów, czyli przyrząd raczej niepotrzebny krótkowłosemu mężczyźnie.

Wkrótce użytkownicy zwrócili uwagę na kolejne detale, czyli kawałek typowo damskiej torebki, która znajduje się w kadrze, a także brak obrączki na palcu męża kobiety. Dodając dwa do dwóch stało się niemal jasne, że prawdziwy powód odwiedzenia hotelu był zgoła inny. Kobieta postanowiła wyjaśnić nieścisłości ze swoim partnerem.

Użytkowniczka TikToka nagrała kolejne wideo, w którym opowiada o tym, jak sprawa potoczyła się dalej. Okazało się, że mężczyzna zapewniał swoją żonę o wierności. Wyjaśnił jej, że wcale nie spotykał się z kochanką, a zdjęcia wykonał w pokoju kolegi, który ma dziewczynę.

Kobieta nie do końca ufa takiemu tłumaczeniu, które faktycznie brzmi dość naciąganie, jednak jeszcze nie wie, co dokładnie o tym myśleć. Warto wspomnieć, że filmik z miejsca stał się hitem internetu – w ciągu pięciu dni obejrzało go ponad pięć milionów osób. Wideo obejrzycie pod tym adresem.

Obrazy Pikio

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: o2, webniusy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News