matka zostawiła dzieci na mrozie
pixabay.com, autor: Couleur
Konrad Bińczyk - 16 Lutego 2021

Rosja: Matka miała porzucić 3 dzieci bez ubrań w lesie na mrozie

33-letnia Rosjanka miała porzucić troje nagich dzieci w lesie. Na zewnątrz panował kilkunastopniowy mróz. Rodzeństwo zostało uratowane przez mężczyznę, który wyszedł na spacer z psem.

Rosyjskie media podają, że do zdarzenia doszło w piątek 12 lutego. 33-letnia Natalia wyszła z mieszkania wynajmowanego przez kochanka, zabierając ze sobą dzieci: roczne, 3-letnie oraz 11-letnie.

Kobieta pojechała do lasu w okręgu Nowomoskiewiskim. Tam miała rozebrać dzieci i zostawić ich ubrania w śniegu. Rodzeństwo zauważył mężczyzna, który wyszedł na spacer z psem.

Natychmiast zawiadomił policję i pogotowie, a także szybko wyniósł dzieci z lasu, które na mrozie przebywały od ok. 20 minut. Ich stan jest dobry. Chwilę później na miejscu zdarzenia zatrzymano ich matkę.

Kobieta miała być agresywna i roztrzęsiona. Zeznała, że uciekła z mieszkania, bo dodano jej coś do jedzenia. Prokuratura w Rosji wszczęła postępowanie w sprawie usiłowania zabójstwa - podaje „Wirtualna Polska” za portalem „premiumtimesng.com”.

Miliony Polaków mogą zyskać nawet 760 zł, małżeństwa 1520 zł. Wystarczy odliczyć ulgę za internetMiliony Polaków mogą zyskać nawet 760 zł, małżeństwa 1520 zł. Wystarczy odliczyć ulgę za internetCzytaj dalej

Romans z jubilerem

33-letnia Natalia została skierowana na obserwację psychiatryczną. Według doniesień rosyjskich mediów ojcem dwójki maluchów miał być znany jubiler, a kobieta miała być jego kochanką.

Gdy o sprawie zrobiło się głośno, mężczyzna wystąpił w rosyjskiej telewizji i potwierdził, że ma romans z 33-latką, i że to on jest ojcem dwójki dzieci, które znaleziono nagie w lesie.

Jak się później okazało, Natalia miała przejść załamanie nerwowe spowodowane jej relacją z kochankiem. Kobieta do Moskwy przyjechała 5 lat temu. Wtedy też zatrudniła się jako asystentka w jego sklepie.

Natalia weszła w romans z biznesmenem, a gdy zaszła w ciążę, mężczyzna o wszystkim poinformował swoją żonę. Nie zakończył jednak romansu z 33-latką. Nie zostawił także rodziny. Jednak gdy jego kochanka zaszła w drugą ciążę, tym razem nic nie powiedział żonie, która o wszystkim dowiedziała się dopiero mediów.

Jubiler wyznał w telewizji, że feralnego dnia odwiedził swoją kochankę w mieszkaniu. Kobieta miała dopytywać się go, czy dodał jej coś do jedzenia, które przywiózł.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News