Dziecko kopnięte przez rowerzyste
youtube.com VIDAOGAG
Monika Majko - 30 Grudnia 2020

Rowerzysta kopnął 5-latkę

Dziecko upadło na ziemię po tym, jak wściekły rowerzysta kopnął je w plecy. Ojciec dziewczynki zarejestrował zdarzenie kamerą i udostępnił nagranie w sieci. Pod filmem pojawiło się wiele zbulwersowanych komentarzy, a rowerzysta został już w tej sprawie przesłuchany przez policję.

Rodzina spacerowała po leśnej drodze, dziecko nie usłyszało jednak nadjeżdżającego rowerzysty. Kiedy dziewczynka nieświadomie zagrodziła mu drogę, ten w akcie zemsty potraktował ją w niezwykle brutalny sposób. teraz cyklista odpowie za swoje zachowanie przed sądem.

Dziecko weszło w drogę rowerzyście

Do szokującej sceny doszło w czasie tegorocznych świąt Bożego Narodzenia w miejscowości Verviers w Belgii. 5-letnia dziewczynka wybrała się na zimowy spacer z rodzicami i rodzeństwem. Śnieżne zabawy rodzeństwa rejestrował kamerą ich tata.

W pewnym momencie zza zakrętu wyłonił się rowerzysta, który klaksonem poinformował rodzinę o tym, że nadjeżdża. Dziewczynka jednak nie usłyszała dźwięku i nie zdążyła na czas uciec spod kół pojazdu. Wściekły cyklista zrobił coś, co nie mieści się w głowie.

Mężczyzna w przypływie złości kopnął 5-latkę w plecy, a ta w wyniku uderzenia upadła na ziemię. Gdy tylko ojciec dziecka zrozumiał, co się stało, natychmiast chciał zatrzymać rowerzystę, ten jednak odjechał, rzucając mu zdawkowe „Trąbiłem klaksonem, ledwo się ruszyliście”.

Rząd w ostatniej chwili zmienił męczący zakaz dotyczący wszystkich Polaków. Doradca premiera surowo komentujeRząd w ostatniej chwili zmienił męczący zakaz dotyczący wszystkich Polaków. Doradca premiera surowo komentujeCzytaj dalej

Cyklista nie miał pojęcia jednak, że ojciec dziecka zarejestrował całe zdarzenie za pomocą kamery, a nagranie udostępnił w sieci. Film pojawił się m.in. na kanale „VIDAOGAG”, a internauci natychmiast tłumnie wyrazili swoje oburzenie oraz dezaprobatę dla zachowania porywczego rowerzysty.

Na szczęście oprócz potłuczeń, 5-latka nie odniosła poważnych obrażeń. Tata dziewczynki postanowił jednak ukarać agresywnego cyklistę za to, co zrobił jego córce i zgłosił również sprawę na policję. Funkcjonariusze potraktowali zgłoszenie bardzo poważnie, a za rowerzystą wkrótce wystawiono list gończy.

Cyklista sam zgłosił się na policję, jednak rodzice 5-latki nie doczekali się szczerych przeprosin. Ojciec dziecka przyznał, że jest rozczarowany postawą mężczyzny, który zaatakował jego córkę i nie ma zamiaru wycofać skargi.

- Wyciągnęliśmy od niego jedynie pozory przeprosin - powiedział w rozmowie z belgijską gazetą „Sudpresse” ojciec 5-latki.

Rowerzysta miał przekonywać funkcjonariuszy, że „nie zdawał sobie sprawy, że uderzył dziewczynkę”. Prokuratura jednak wysłuchała tych zeznań z niedowierzaniem, a według informacji przekazanych przez gazetę „Sudpresse” śledczy mają rozpocząć postępowanie w kierunku napaści i pobicia, za co grozić będzie cykliście nawet rok więzienia.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Obrazy PikioNiewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Zenek Martyniuk. Widok jego domu wyzwala skrajne reakcjeCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News