Małgorzata Kożuchowska mieszka w luksusach
Instagram @malgorzatakozuchowska_
Irmina Jach - 15 Lutego 2021

Małgorzata Kożuchowska pokazała mieszkanie. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusach

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z gwiazd, które chronią swoją prywatność i rzadko ujawniają informacje dotyczące życia prywatnego. Ostatnio w mediach społecznościowych aktorki coraz częściej pojawiają się fotografie, na których widać wnętrza jej mieszkania. Fani nie kryją zachwytu luksusowym designem.

Małgorzata Kożuchowska niejednokrotnie wykazała się doskonałym wyczuciem stylu. Aktorka należy do grona najlepiej ubranych gwiazd show-biznesu. Zmysł estetyczny wykorzystała także w trakcie urządzania mieszkania na podwarszawskim Solcu.

Małgorzata Kożuchowska mieszka w luksusach

Dom Małgorzaty Kożuchowskiej i Bartłomieja Wróblewskiego znajduje się na luksusowym osiedlu „Rezydencja Chojnówka”. Średnia powierzchnia domów w tej okolicy to 300 metrów kwadratowych. Specjaliści w zakresie nieruchomości oszacowali wartość rezydencji aktorki na około 4,5 miliona złotych.

Ze zdjęć publikowanych na Instagramie Małgorzaty Kożuchowskiej można wywnioskować, że gwiazda stawia przede wszystkim na komfort. Honorowe miejsce w salonie zajmuje ogromna sofa, którą zdobią miękkie, dekoracyjne poduszki.

Małgorzata Kożuchowska zdecydowała się na styl minimalistyczny. Kolorystyka ścian, mebli oraz dodatków jest utrzymana w stonowanych bielach, beżach i szarościach. Charakteru pomieszczeniom nadają barwne tapety oraz awangardowe ozdoby. Słabością gwiazdy są wazony.

Miliony Polaków mogą zyskać nawet 760 zł, małżeństwa 1520 zł. Wystarczy odliczyć ulgę za internetMiliony Polaków mogą zyskać nawet 760 zł, małżeństwa 1520 zł. Wystarczy odliczyć ulgę za internetCzytaj dalej

Najbardziej imponującym wnętrzem w domu aktorki jest pokaźna garderoba, w której dominują ogromne szafy. Aktorka - z uwagi na wykonywany zawód - może pochwalić się dużą kolekcją kreacji, butów, torebek i dodatków, które znalazły swoje miejsce w licznych schowkach.

Łazienkę aktorki zdobią oryginalne płytki. Na ścianach położono drobną, białą, błyszczącą mozaikę, a na podłodze beżowy gres, dzięki czemu wnętrze sprawia wrażenie przytulnego i luksusowego. Nie mogło zabraknąć także ogromnej wanny i żywych roślin.

Aktorka, jako mama kilkuletniego dziecka, nie zapomniała również o komfortowym kąciku do nauki. Jan ma do dyspozycji ogromne, drewniane biurko. Mebel stanął w sąsiedztwie dwóch okien, by zapewnić chłopcu jak najlepsze warunki do czytania i pisania.

Letnie dni Małgorzata Kożuchowska spędza na ogromnym tarasie. Centralne miejsce w ogrodzie zajmuje miękka, materiałowa leżanka, która umożliwia zarówno relaks, jak i pracę na świeżym powietrzu. Tuż obok stanął oryginalny, wiklinowy stolik kawowy.

Jadalnia aktorki jest połączeniem minimalizmu i nowoczesności. Gwiazda zdecydowała się na zakup przezroczystych krzeseł, które doskonale pasują do ciężkiego kredensu i ciemnego stołu. W tle można zobaczyć imponującą kolekcję szkieł. Podoba wam się mieszkanie Małgorzaty Kożuchowskiej?

Małgorzata Kożuchowska pokazała dom

Małgorzata Kożuchowska pokazała dom

Małgorzata Kożuchowska pokazała dom

Małgorzata Kożuchowska pokazała dom

Małgorzata Kożuchowska pokazała dom

Małgorzata Kożuchowska pokazała dom

Źródło zdjęć: Instagram @malgorzatakozuchowska_

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Pudelek/Viva/Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News