Magda Gessler największy sekret
Fot. East News TRICOLORS
Mateusz Sidorek - 4 Lutego 2021

Partner Magdy Gessler niechcący zdradził jej sekret? Chodzi o rzekomy ślub gwiazdy

Niedawno na profilu w mediach społecznościowych pojawił się interesujący wpis Magdy Gessler. Jak się okazało, jednak to nie słynna restauratorka jest autorką wiadomości, ale jej obecny partner. Wszystko wskazuje na to, że gwiazda „Kuchennych rewolucji" wyszła za mąż w tajemnicy. Powody ku temu, by tak sądzić, dał Waldemar Kozerawski.

Magda Gessler już od dawna związana jest z Waldemarem Kozerawskim. Słynna restauratorka nazywa go mężem, choć nie wzięła z nim ślubu – przynajmniej jeszcze do niedawna. Na Facebooku gwiazdy „Kuchennych rewolucji” pojawił się jednak zaskakujący wpis, z którego wynika, że Magda mogła w tajemnicy ponownie wyjść za mąż.

Jak się okazało, to jednak nie Magda Gessler jest autorką wpisu, który niedawno pojawił się na jej Facebooku. Wiadomość została napisana przez partnera gwiazdy TVN. Internauci zwrócili uwagę na charakterystyczny początek, który może dawać do myślenia. Rozpoczęły się spekulacje na temat oficjalnego ślubu pary.

Partner Magdy Gessler komentuje aferę

Związany z Magdą Gessler Waldemar Kozerawski postanowił oficjalnie odnieść się do afery na Podhalu. Gwiazda „Kuchennych rewolucji” postanowiła zakończyć współpracę z tamtejszą restauracją. Jednak nie sam skandal, ale pierwsze słowa partnera gwiazdy wzbudziły żywe zainteresowanie.

Jeszcze nigdy jako mąż i najlepszy przyjaciel Magdy nie komentowałem jej zdjęć, czy postów oddzielając życie prywatne od świata medialnego. Social mediów... Dzisiaj postanowiłem to zmienić – czytamy w oświadczeniu na Facebooku Magdy Gessler.

Mateusz Morawiecki podjął decyzję. Chodzi o dofinansowanie polskiej onkologiiMateusz Morawiecki podjął decyzję. Chodzi o dofinansowanie polskiej onkologiiCzytaj dalej

Nie można wykluczyć, że para wzięła ślub w tajemnicy. Waldemar Kozerawski nic więcej jednak w tej kwestii nie zdradził. Postanowił natomiast zaznaczyć, że jego ukochana ma dobre serce i zawsze pomaga potrzebującym.

Chciałbym powiedzieć o mojej żonie, że jest najpiękniejszym człowiekiem, jakiego znam! Jest piękna, dumna i dobra w środku. A wbrew temu co ludzie myślą, bardzo nieśmiała i niepewna na zewnątrz... Zawsze skłonna do pomocy każdemu z kim zetknie ją los. To nie tylko pomoc w „Kuchennych rewolucjach”, ale to ogromna empatia dla ludzi zwierząt i sytuacji, w jakich się znajduje – dodaje.

Waldemar wyznał miłość Magdzie Gessler

Ciekawe jest, że Waldemar nazwał Magdę Gessler swoją żoną. Przy okazji podzielił się swoimi obserwacjami, z których wynika, że jego wybranka poświęca czas wszystkim, ale nie samej sobie. Nawet w czasie wolnym stara się nieść pomoc, gdy jest o to poproszona.

Zawsze z telefonami, które dzwonią, non stop prosi, czy załatwią pomoc dla innych. Nigdy siebie! Nie patrzy nigdy na to czy jest zmęczona, śpiąca czy po prostu odpoczywa podczas obiadu ze mną... Zawsze poproszona o pomoc - szuka jej dla innych... Lekarzy dla chorych, pieniędzy dla potrzebujących albo po prostu pomaga, rozmową, troską czy radą. A ja muszę to zaakceptować, bo wiem, jak to jest dla niej ważne. Magda nawet dzwoni do mnie, radząc się, co jeszcze można zrobić – pisze Waldemar Kozerawski.

Na koniec partner Magdy Gessler pozwolił sobie na trochę czułości, wyznając miłość gwieździe „Kuchennych rewolucji”. Waldemar podkreślił, że zawsze będzie ją wspierał, a restauratorka nigdy nie powinna się zmienić.

Kocham ją bardzo, bo jest wyjątkową i nie tylko dla mnie. Dziś stoję za nią murem. I nie pozwolę jej ranić. Kocham cię Magda za to, jaka jesteś. Nigdy się nie zmieniaj – napisał.

Być może, gdy świat był pochłonięty pandemią, Magda Gessler i jej partner skorzystali z okazji, by w tajemnicy przed wszystkimi wziąć ślub. Na oficjalne komentarze trzeba jednak pewnie będzie poczekać. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o synu Daniela Olbrychskiego, któremu grozi więzienie. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Plejada.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News