Daniel Olbrychski ogromne tarapaty
Fot. East News Piotr Molecki
Mateusz Sidorek - 4 Lutego 2021

Syn Daniela Olbrychskiego usłyszał wyrok. Grozi mu więzienie

Daniel Olbrychski i jego rodzina przeżywają trudny okres. Warszawski sąd wydał wyrok w sprawie syna słynnego aktora. Rafał O. został oskarżony o grożenie nożem monterowi firmy naprawiającej awarię sieci wodno-kanalizacyjnej. Mężczyzna został uznany za winnego i grozi mu 6 miesięcy pozbawienia wolności. Pojawiło się oświadczenie rzeczniczki prasowej Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Od dłuższego czasu Daniel Olbrychski ma coraz więcej powodów do niepokoju. W zeszłym roku w skomplikowanych okolicznościach zmarł jeden z jego synów. Tragedia wstrząsnęła całą rodziną Olbrychskich. Wcześniej dziecko słynnego aktora zaginęło. Teraz warszawski sąd uznał jego drugiego syna, Rafała winnego grożeniu nożem pracownikowi firmy.

Syn Daniela Olbrychskiego w 2017 roku miał napaść z nożem na montera, który naprawiał sieć kanalizacyjną na warszawskim Wilanowie. Poszkodowany opowiedział o całym zajściu na łamach portalu „Super Express”. Po czterech latach doprowadzono sprawę do końca.

Kolejny problem w rodzinie Daniela Olbrychskiego

Zgodnie z relacją przekazaną przez poszkodowanego syn Daniela Olbrychskiego zaskoczył go, gdy ten siedział już w samochodzie. Niespodziewanie Rafał O. miał wyciągnąć nóż i zacząć grozić przerażonemu monterowi.

Był ubrany jak Rambo. Przepasany szerokim wojskowym pasem, na głowie miał kask i lornetkę na szyi. Podszedł do mnie, uchyliłem szybę. Miałem odpalony silnik. Wyciągnął nóż i przyłożył mi go do szyi. Powiedział, że mnie zabije. W jego oczach widziałem obłęd. Wrzuciłem wsteczny bieg, jego ręka odbiła się, nóż wypadł mu z ręki. Wtedy zaczął uciekać, a ja znowu zadzwoniłem po policję… – powiedział poszkodowany na łamach serwisu „Super Express”.

Mateusz Morawiecki podjął decyzję. Chodzi o dofinansowanie polskiej onkologiiMateusz Morawiecki podjął decyzję. Chodzi o dofinansowanie polskiej onkologiiCzytaj dalej

Po czterech latach sprawa doczekała się finału. Daniel Olbrychski nie ma powodów do radości po tym, jak zakończyło się postępowanie karne. Warszawski sąd na Wilanowie skazał najstarszego syna aktora na karę pozbawienia wolności na sześć miesięcy. Wyrok potwierdziła rzeczniczka prasowa Aleksandra Skrzyniarz z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Uprzejmie informuję, że 18 grudnia 2020 r. w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Mokotowa w Warszawie zapadł wyrok wobec Rafała O. Sąd skazał ww. za czyn z art. 190 par. 1 Kodeksu karnego na karę 6 miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej kontrolowanej pracy na cele społeczne w wymiarze 20 godzin w stosunku miesięcznym. Nadto zasądzono od oskarżonego na rzecz pokrzywdzonego kwotę 500 złotych tytułem zadośćuczynienia oraz częściowo obciążono kosztami postępowania. Prokuratura nie złożyła apelacji w sprawie, oceniając orzeczenie jako słuszne. Informacją dotyczącą prawomocności orzeczenia dysponuje sąd, który wydawał wyrok w przedmiotowej sprawie – treść oświadczenia cytuje portal „Plejada.pl".

Co dalej z synem Daniela Olbrychskiego?

Jak donoszą media, syn Daniela Olbrychskiego przyznał się do winy podczas procesu, który rozpoczął się we wrześniu 2018 roku. Sprawa została doprowadzona do końca i wyrok zapadł 18 stycznia 2020 roku.

Rafał O. został skazany na sześć miesięcy pozbawienia wolności, jednak wyrok jeszcze nie jest prawomocny. Z pewnością jednak Daniel Olbrychski ma poważne powody do zamartwiania się o swojego najstarszego syna. Jak dotąd nie pojawił się komentarz aktora w tej sprawie.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o kontrowersyjnym dokumencie Patryka Vegi. Reżyser poruszył problem handlu dziećmi. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Fakt.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News