Danuta Martyniuk w młodości
TRICOLORS/East News
Monika Majko - 4 Lutego 2021

Danuta Martyniuk była w młodości niezwykle piękna. Znaleźliśmy nagranie sprzed lat

Danuta Martyniuk jest żoną króla disco polo już od ponad 30 lat. W sieci pojawiło się nagranie kobiety z młodości, a fani przecierali oczy ze zdumienia na jej widok. Wielu z nich nie dziwi się już, że Zenek Martyniuk stracił dla niej głowę mając zaledwie 20 lat.

Zenek Martyniuk nie ukrywa, że Danuta jest jego wielką miłością. Choć król disco polo na co dzień emanuje spokojem, a jego wybranka znana jest z gorącego temperamentu i ciętego języka, od lat tworzą niezwykle dobraną parę. Kobieta zachwyciła go od pierwszego wejrzenia.

Danuta Martyniuk w młodości zachwycała urodą

Zenek i Danuta Martyniukowie stanęli na ślubnym kobiercu w 1989 roku. Kilka miesięcy po ich ślubie na świecie pojawił się jedyny syn małżeństwa, Daniel, który dzisiaj przysparza swoim rodzicom ogromnych zmartwień. Kilka miesięcy temu młody Martyniuk burzliwie rozwodził się z byłą żoną, z którą ma córkę Laurę. W tym trudnym czasie wspierała go mama.

Danuta Martyniuk dała się poznać całej Polsce jako niezwykle temperamentna kobieta. Żona gwiazdora disco polo nie przebierała w słowach komentując rozwód oraz kolejne wybryki swojego ukochanego syna. W jednej z wypowiedzi kazała wszystkim „pozamykać te mordy”, innym razem przepraszała byłą synową za swoje ostre słowa, kierowane do niej i jej bliskich.

- Chciałabym przeprosić Ewelinę i jej rodziców za wszystko, co powiedziałam przed sądem. Nie powinnam dopuścić, żeby zawładnęły mną złe emocje. W nerwach wypowiedziałam zbyt wiele przykrych słów. Wcale nie myślę o niej źle - mówiła Danuta Martyniuk.

Mateusz Morawiecki podjął decyzję. Chodzi o dofinansowanie polskiej onkologiiMateusz Morawiecki podjął decyzję. Chodzi o dofinansowanie polskiej onkologiiCzytaj dalej

Wokalista zespołu Akcent jest jednak cierpliwy i nie komentuje publicznie wybuchów swojej żony, które budzą wiele skrajnych emocji wśród jego fanów. Zenek Martyniuk nigdy nie ukrywał, że odkąd się poznali, darzy Danutę głębokim uczuciem.

Wyjątkowe uczucie do żony było dla gwiazdora inspiracją do wielu piosenek. To właśnie swojej ukochanej wokalista zadedykował m.in. dwa swoje hity, czyli „Sonet dla miłości” oraz „Gwiazdę”. Okazuje się, że Danuta Martyniuk wystąpiła nawet w teledysku do jednego z tych utworów.

Jak donosi „Super Express”, Danutę Martyniuk można zobaczyć w teledysku do piosenki „Gwiazda” zespołu Akcent, który obejrzeć można m.in. na platformie YouTube. Podczas nagrań do piosenki żona Zenka Martyniuka miała 34 lata, jednak fani od razu zwrócili uwagę na jej niezwykłą urodę.

Wiele osób przecierało oczy ze zdumienia na widok młodej Danuty Martyniuk. Nic dziwnego, że od razu wpadła w oko młodemu piosenkarzowi. Dziś ciężko jednak rozpoznać w niej skromną kobietę z teledysku. Żona gwiazdora nie ukrywa, że lubi drogie i luksusowe kreacje, a niedawno chwaliła się fanom nowym naturalnym futrem.

- Lubię dobrze wyglądać i pięknie pachnieć. Wybieram takie marki jak Louis Vuitton, Coco Chanel, Prada, Burberry. Uważam, że one najlepiej leżą na kobiecie. Moje ulubione buty robi Christian Louboutin - wyznała w rozmowie z „Faktem”.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Super Express/WP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News