Mama z czwórką dzieci
AL.com/ kadr z wideo/ https://youtu.be/xFOgJENdLaU
Artur Łokietek - 10 Marca 2021

Zapozowali do zdjęcia ze swoimi córeczkami. Dopiero wtedy lekarz dostrzegł jedną rzecz

Pewna para ze Stanów Zjednoczonych miała dwójkę dzieci i, jak sami uznawali, tyle im wystarczyło. Mimo twardego postanowienia kobieta ponownie zaszła w ciąże. Tym razem nie mogła uwierzyć w to, jaki dostała prezent od losu. Prawda o ich nowo narodzonych dzieciach wyszła na jaw, kiedy lekarz postanowił zrobić zdjęcie całej rodziny w komplecie.

Wiele par, które decydują się na dziecko, z góry zakłada pewien scenariusz. Zazwyczaj planują oni wspólną przyszłość, w której znajdzie się też miejsce dla konkretnej liczby potomstwa.

W dzisiejszych czasach wiele osób decyduje się na dwójkę, z czego często mówi się o tym, że najlepiej by było, gdyby okazały się nimi chłopiec i dziewczynka. To akurat od nas nie zależy, ale pewien wpływ na ich liczbę mimo wszystko mamy.

I tak właśnie dwójka Amerykanów – Amber i Levi – doczekała się wspólnego potomstwa. Okazały się nimi dwie córeczki. Para od razu stwierdziła, że to im w zupełności wystarcza i nie będą starać się o kolejne.

Jednak los bywa zgoła inny, niż nasze plany. Mimo korzystania z zabezpieczeń Amber ponownie zaszła w ciążę. Oboje jednak postanowili, że jedno dodatkowe dziecko to co najwyżej jedna osoba więcej do kochania. Nie spodziewali się tego, co powiedzą im w szpitalu.

Nagła decyzja rządu ws. maseczek. Obowiązuje od dziś, niektórzy zwolnieni z ich noszeniaNagła decyzja rządu ws. maseczek. Obowiązuje od dziś, niektórzy zwolnieni z ich noszeniaCzytaj dalej

Miała być dwójka, a jest... piątka!

Szczęśliwe małżeństwo wychowywało do tej pory Lilian i Josey, dwie córeczki, które i tak potrafią sprawić nie lada wyzwanie świeżym rodzicom. Dlatego też nie planowali kolejnego potomstwa. Amber zaszła w ciąże i wszystko byłoby w jak największym porządku, gdyby nie szokujące informacje, o których usłyszeli od lekarzy.

Szybko okazało się, że nie będzie to jedno dziecko, a... trójka! Mimo początkowego szoku para razem stwierdziła, że i tak dadzą sobie radę. Mimo wszystko, w trakcie ciąży, doszło do szeregu poważnych komplikacji.

Amber liczyła na poród metodą naturalną, lecz okazało się to niemożliwe. Trzeba było wykonać cesarskie cięcie, przez które straciła dużo krwi. Dramatyczne wydarzenia doprowadziły do walki o zdrowie matki piątki już dzieci. Lekarze wykonali transfuzję, która dosłownie uratowała kobietę.

Gdy poważne problemy zostały zażegnane, a Amber i Levi mogli skupić się na podziwianiu ich dzieci. Poprosili wówczas jednego z lekarzy o zrobienie im zdjęcia z pociechami. Kiedy medyk wykonał fotografię doszła do niego bardzo ważna rzecz. Okazało się, że są dzieci to dosłownie identyczne trojaczki - do tego trzy córeczki! Zdaniem lekarzy, jest to niezwykle rzadki przypadek. Zdarza się raz na 200 milionów porodów! To dopiero prezent od losu!

Amber i Levi skupiają się obecnie nad wychowaniem pięciorga córeczek. W internecie założyli specjalną zbiórkę pieniędzy na pomoc w utrzymaniu domu i zbieranie pieniędzy na zapłacenie rachunków wystawionych za leczenie dziewczyny, która musiała być kilkukrotnie hospitalizowana po problematycznym porodzie.

Obrazy PikioFot. YouTube

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: podaj.to, YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News