Krzysztof Krawczyk nie wychodzi z domu
TRICOLORS/East News
Monika Majko - 3 Marca 2021

Agent Krzysztofa Krawczyka wyjaśnił, dlaczego gwiazdor nie pojawił się na umówionym nagraniu programu

Krzysztof Krawczyk miał pojawić się jako gość w programie „Szansa na sukces”, jednak fani nie zobaczyli piosenkarza na antenie TVP. Agent wokalisty uspokoił zaniepokojonych wielbicieli gwiazdora i wyjaśnił powody jego nieobecności w telewizyjnym studiu.

W tym roku Krzysztof Krawczyk będzie obchodził swoje 75. urodziny, jednak wciąż cieszy się olbrzymią popularnością i sympatią Polaków. Wielu fanów było zaniepokojonych, gdy gwiazdor nie pojawił się na kanapie programu „Szansa na sukces”. Agent gwiazdora poinformował, że piosenkarz obecnie prawie nie wychodzi z domu.

Krzysztof Krawczyk zaszył się w domu

Do udziału w programie „Szansa na sukces” gościnnie zapraszane są gwiazdy rodzimej estrady. W niedzielnym wydaniu muzycznego show Telewizji Polskiej pojawić miał się Krzysztof Krawczyk, a fani z niecierpliwością czekali na wyjątkowy odcinek.

Niestety, tuż po rozpoczęciu programu okazało się, że Krzysztof Krawczyk nie dotarł do telewizyjnego studia. Zamiast gwiazdora na kanapie przy scenie programu zasiadła żona piosenkarza, Ewa oraz jego agent, Andrzej Kosmala.

Nieobecność wokalisty bardzo zaniepokoiła fanów, jednak już po chwili wszystko zostało wyjaśnione. Andrzej Kosmala wyznał, że obecnie Krzysztof Krawczyk unika wychodzenia z domu ze względu na zagrażającą życiu pandemię groźnego wirusa SARS-COV-2.

Skandaliczny artykuł w niemieckiej gazecie. Dziennikarz obraził Piotra ŻyłęSkandaliczny artykuł w niemieckiej gazecie. Dziennikarz obraził Piotra ŻyłęCzytaj dalej

- Krawczyka nie było, bo Krawczyk nie rusza się teraz z domu ze względu na panującą pandemię. Dla osób w wieku wokalisty koronawirus potrafi być bardzo niebezpieczny. W szczególności dla tych, które miewają problemy ze zdrowiem - tłumaczył agent piosenkarza

- Wolimy uniknąć konsekwencji pandemii, nie chcemy ryzykować - dodał Kosmala.

Agent piosenkarza podkreślił, że Krzysztof Krawczyk już nie może doczekać się końca pandemii. Wokalista marzy o szybkim powrocie na scenę i bardzo tęskni za koncertowaniem i swoimi fanami.

Choć Krzysztof Krawczyk nie zdecydował się na wizytę w telewizyjnym studiu, nie zapomniał o swoich wielbicielach. Gwiazdor przypomniał im o odcinku poświęconym jego twórczości za pomocą mediów społecznościowych.

- Wysłałem silną i zdrową drużynę! - napisał Krzysztof Krawczyk na swoim Facebooku.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: o2

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News