Biedronka logo sklepu
Artur Andrzej, CC0, via Wikimedia Commons
Artur Łokietek - 22 Lutego 2021

Klapki Kubota znów w Biedronce w rewelacyjnej cenie. Polacy szturmują sklepy, trzeba się spieszyć

Do Biedronki powraca wyczekiwana legenda. Niezastąpione klapki Kubota znów można nabyć po niezwykle okazyjnej cenie. Trzeba się jednak spieszyć, bo ilość zapasów jest ograniczona, a klapki schodzą jak ciepłe bułeczki.

Biedronka co i rusz stara się zachęcić klientów kolejnymi, fantastycznymi ofertami i promocjami. Oprócz przecen i obniżek, zmienia się także oferta sklepu, więc tak naprawdę w każdym tygodniu możemy zostać zaskoczeni przez popularną sieć sklepów.

Tym razem mowa o prawdziwej bombie, bo o klasycznych klapkach Kubota, które po dziś dzień są w Polsce marką samą w sobie. Cena jest fantastyczna, a oferta obowiązuje już od poniedziałku 22 lutego. Jest jednak jedno „ale”.

Trzeba się spieszyć, bo promocja na obuwie ważna jest do wyczerpania zapasów, a ilość produktów jest dość ograniczona. Nie można też zapomnieć o konkurencji w postaci innych klientów chętnych na legendarne klapki.

Kubota już wcześniej gościły w popularnym dyskoncie, jednak radość części klientów nie trwała długo. Wszystko przez to, że buty rozchodziły się niezwykle szybko.

Matylda Damięcka poruszona śmiercią Jana Lityńskiego. Pożegnała go pięknym gestemMatylda Damięcka poruszona śmiercią Jana Lityńskiego. Pożegnała go pięknym gestemCzytaj dalej

Kubota wraca do Biedronki. Jaka cena?

W poniedziałek 22 lutego w Biedronce pojawiły się klapki Kubota po niezwykle okazyjnej cenie. W ofercie znajdziemy buty w różnych kolorach, jednak za każdą parę niezależnie od barwy zapłacimy 24,99 zł.

Na półkach sklepowych znajdziemy kolor czarny, różowy i niebieski. Dostępne rozmiary mieszczą się w przedziale 39-44, więc nie powinniśmy mieć problemu z dopasowaniem ich wielkości.

- To, co łączy markę Kubota i sieć sklepów Biedronka to nie tylko długa – bo ponad 25-letnia – obecność na polskim rynku, ale i idee przyświecające naszym codziennym działaniom. Każdego dnia oferujemy wysoką jakość produktów w bardzo przystępnej cenie, dopracowujemy wszystkie szczegóły, by nie zawieść naszych Klientów, a w końcu zmieniamy się, podobnie jak moda, by jak najlepiej spełniać oczekiwania osób, które, robiąc zakupy w naszych placówkach, obdarzyły nas zaufaniem – wyjaśnia Michał Kantorski, kupiec odpowiedzialny za ofertę Kubota w sieci Biedronka.

Legenda marki sięga jeszcze roku 1994. To wtedy, gdy na rynku pojawiło się pierwsze PlayStation, do kin wchodziło Pulp Fiction, a handel na bazarach kwitnął, jak nigdy później. W tamtym czasie na wiele targowisk trafiły klapki Kubota i szybko zdobyły serca Polaków. Wkrótce jednak zniknęły z rynku...

Do roku 2018, gdy marka została reaktywowana. Postanowiono wskrzesić legendę w postaci zupełnie nowego asortymentu – wersji skórzanej, która produkowana była w Polsce. Na kolejny rok przypadało 25-lecie Kubota, a obuwie to na stałe do nas powróciło i dziś można je nabyć także w Biedronkach.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Biedronka, kubotastore.pl, noizz

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News