Kinga Rusin nie kryła złości
Instagram.com kingarusin
Monika Majko - 19 Marca 2021

Kinga Rusin na rajskich wakacjach uderza w polski rząd. Nie przebiera w słowach

Choć Kinga Rusin od kilku miesięcy przebywa poza granicami kraju, wciąż z uwagą śledzi to, co dzieje się w Polsce. Niedawno dziennikarka w ostrych słowach skomentowała ostatnie działania rządu. Gwiazda nie kryła swojego oburzenia zachowaniem polityków.

Kinga Rusin opublikowała na swoim Instagramie słoneczne zdjęcie z plaży na Malediwach. Choć krajobraz wygląda malowniczo, dziennikarka przyznała, że nie może się w pełni zrelaksować, ponieważ jest oburzona decyzjami, które podejmuje polski rząd.

Kinga Rusin od listopada przebywa na Malediwach

Dziennikarka wraz ze swoim partnerem Markiem Kujawą od listopada zeszłego roku przebywa na Malediwach. Gwiazda łączy relaks z obowiązkami zawodowymi. Na miejscu współpracuje bowiem z kontrahentami i laboratoriami jako współwłaściciela firmy kosmetycznej zajmującej się naturalnymi produktami.

Choć na wyspach nie brakuje malowniczych plaż oraz słońca, dziennikarka nie jest w stanie w pełni zrelaksować się i zapomnieć o tym, co dzieje się w Polsce. Niedawno Kinga Rusin w ostrych słowach skomentowała ostatnie decyzje rządu Prawa i Sprawiedliwości.

Kinga Rusin opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widać, jak siedzi nad oceanem w pozie do medytacji. W opisie do swojej fotografii dziennikarka ostro podsumowała obecnie rządzących polityków.

Krystyna Czubówna na pogrzeb Kowalewskiego przyniosła wielki wieniec. Napis wzrusza do łezKrystyna Czubówna na pogrzeb Kowalewskiego przyniosła wielki wieniec. Napis wzrusza do łezCzytaj dalej

- Gdy na chwilę próbujesz zapomnieć o tym, że złodzieje, kłamcy i podpalacze wprowadzają w twoim kraju „nowy ład”... - podpisała swoje zdjęcie dziennikarka.

Post prezenterki wywołał poruszenie wśród jej fanów. Zdecydowania większość z nich wyraziła jednak poparcie dla jej stanowczego stanowiska wobec rządów obecnej władzy. Pod wpisem gwiazdy pojawiło się wiele komentarzy w tej sprawie.

- Święte słowa pani Kingo, jestem z panią w stu procentach - napisał jeden z fanów gwiazdy.

- Chciałabym, żeby to był sen, pani Kingo, ale oni rozbierają nasz kraj na części pierwsze - dodała kolejna internautka.

- Super, że nie boi się pani o tym głośno mówić - podkreślił jeszcze inny użytkownik sieci.

Kinga Rusin ostro o władzy

Instagram.com kingarusin

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Plotek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News