Małgorzata Kożuchowska
Instagram/ malgorzatakozuchowska_
Artur Łokietek - 14 Lutego 2021

Małgorzata Kożuchowska pokazała twarz po zabiegu japońskim liftingiem

Małgorzata Kożuchowska zafundowała sobie zabieg upiększający twarz. Aktorka niedługo skończy 50 lat, a niektórzy wciąż mogą uważać, że wygląda jak nastolatka. To zasługa naturalnych pomysłów na zachowanie zdrowej skóry.

Małgorzata Kożuchowska, jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, znana przede wszystkim z różnego rodzaju filmów fabularnych, czy seriali takich, jak choćby Rodzinka.pl czy M jak Miłość, wciąż wygląda na niezwykle młodą gwiazdę.

Aktorka w tym roku skończy jednak 50 lat, ale w ogóle nie daje tego po sobie poznać. Znana gwiazda uwielbia bowiem naturalną kosmetologię, dzięki której można zachować zdrowy i naturalny wygląd skóry.

W przeciwieństwie do wielu gwiazd kina, które lubują się w inwestowaniu we wszelkiego rodzaju operacje plastyczne (szczególnie na twarzy), Kożuchowska stawia na naturalne piękno.

Niedawno pochwaliła się na swoim Instastories zabiegiem, na który się zdecydowała. Jest to niezwykle nieinwazyjna, naturalna i, jak widać, skuteczna metoda, dzięki której można cały czas czuć się młodo i zdrowo.

Szczena z „Chłopaków do wzięcia” został ojcem. Pokazał zdjęcie dzieckaSzczena z „Chłopaków do wzięcia” został ojcem. Pokazał zdjęcie dzieckaCzytaj dalej

Japoński lifting dla Kożuchowskiej

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się na swoim Instagramie zabiegiem, na jaki się ostatnio zdecydowała. Jest to masaż metodą kobido, zwany często „japońskim liftingiem” twarzy.

Kobido to japońska metoda odmładzania, która nie wymaga żadnych operacji ani długotrwałych terapii. Sama idea polega przede wszystkim na wymodelowaniu konturu i owalu twarzy. Jak widać – efekt potrafi być oszałamiający!

Kobido wykonuje się w formie bardzo intensywnego masażu, który porusza mięśnie głębokie twarzy. Dzięki takiej formie relaksacji, cała twarz nam się rozluźnia, a efekty widać praktycznie od razu.

„Japoński lifting” jest naturalną i niedrogą metodą, która szczególnie polecana jest dla wszystkich osób, które chcą wyglądać na odmłodzone, ale zachować przy tym swój naturalny wygląd. Metoda jest więc idealna dla Małgorzaty Kożuchowskiej, która na swoim Instagramie regularnie wrzuca zdjęcia bez makijażu i promuje naturalne piękne. Jak widać – nawet bez ingerencji skalpelem da się osiągnąć zaskakujące efekty.

Sama aktorka nie mogła wyjść z podziwu nad ostatecznym efektem. - Ładnie... poliki wyżej, czoło gładkie– oceniła gwiazda, gdy tylko zobaczyła się w lustrze. Komplementów nie szczędziła także kosmetyczka: - Usta też są wyraźniejsze, piękne, pełne – powiedziała.

Małgorzata Kożuchowska

Fot. Instagram/ malgorzatakozuchowska_

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Instagram/ malgorzatakozuchowska, plotek.pl, pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News