Kasia Cichopek ostatni dzień
Fot. East News TRICOLORS
Mateusz Sidorek - 20 Marca 2021

Kasia Cichopek przerywa pracę na planie „M jak miłość”. Wiemy co się stało

Niedawno Kasia Cichopek przekazała fanom niepokojącą wiadomość. Aktorka pożegnała się z „M jak miłość”, co zaskoczyło internautów. Na szczęście dla wielu widzów okazało się, że jest to spowodowane przerwą w nagraniach. Wszystko wskazuje na to, że później artystka wróci na plan razem ze swoimi koleżankami i kolegami.

Kasia Cichopek regularnie utrzymuje kontakt ze swoimi fanami – głównie za pośrednictwem Instagrama. Aktorka dawno już przestała być jedynie serialową gwiazdą. Obecnie wraz z mężem prowadzi szkołę tańca i jest influencerką. Oprócz tego oczywiście jest zapracowaną mamą. Internauci mogą też zaglądać na jej profil, by poznać przepisy na zdrowe dania.

Instagram Kasi Cichopek jest pełen zdjęć z planów zdjęciowych. Aktorka chętnie też pokazuje, jak mieszka. Ostatnio jednak artystka opublikowała fotografię, która przez chwilę mogła wywołać pewien niepokój wśród jej fanów.

Ostatni dzień zdjęciowy Kasi Cichopek przed przerwą

W mediach społecznościowych Kasi Cichopek pojawiła się zaskakująca wiadomość. Aktorka, która od ponad dwóch dekad związana jest z serialem „M jak miłość”, oświadczyła, że robi przerwę od planu zdjęciowego.

Początek komunikatu mógł wydać się nieco niepokojący, ponieważ Kasia Cichopek zaczęła od pożegnania z fanami. Na szczęście w dalszej części dodała, że to jedynie przerwa w nagrywaniu, która potrwa przez miesiąc.

Krzyczeli do prezydenta, że będzie siedział. Andrzej Duda odpowiedział na TwitterzeKrzyczeli do prezydenta, że będzie siedział. Andrzej Duda odpowiedział na TwitterzeCzytaj dalej

Na fotografii aktorka pozuje między innymi razem z jednym z braci Mroczek oraz resztą serialowej rodziny. Pod zdjęciem pojawiły się pytania fanów, którzy chcieli poznać przyczyny przerwy. Najprawdopodobniej jest to wynikające z harmonogramu okienko w produkcji.

Rodzinka jak z obrazka. Mój ostatni dzień zdjęciowy… przed przerwą. Do zobaczenia za miesiąc na planie, a przed telewizorami widzimy się normalnie w poniedziałki i we wtorki – napisała artystka.

Fani nie mogą sobie wyobrazić „M jak miłość” bez Kasi Cichopek

Już od ponad dwóch dekad Kasia Cichopek jest gwiazdą „M jak miłość”. Aktorka od samego początku występuje w najpopularniejszej polskiej telenoweli. Widzowie mogli obserwować, jak artystka dorasta na planie.

Do obsady „M jak miłość” Kasia Cichopek trafiła jeszcze jako nastolatka. Do dzisiaj gra postać Kingi Zduńskiej, która stała się żona, matką gromadki dzieci i założyła nawet małe bistro. Choć czasami Kinga miewa problemy w małżeństwie, prowadzi raczej spokojne życie.

Kariera Kasi Cichopek jednak wyszła daleko poza serial. TVP dostrzegło w niej dużo większy potencjał i tak aktorka zaczęła prowadzić największe imprezy organizowane przez Telewizję Polską. Od jesieni pojawia się też w programie „Pytanie na śniadanie”.

Warto też przypomnieć, że aktorka ma własną linię perfum. Prywatnie jest żoną Maricina Hakiela, z którym prowadzi szkołę tańca. Jest też matką dwójki dzieci – Heleny i Adama. W tym roku kończy 39 lat.

Kasia Cichopek niezła wiadomość

Z: www.instagram.com/katarzynacichopek

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Instagram Kaci Cichopek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News