Izabella Krzan - wpadka
Screen „Pytanie na śniadanie” TVP 2
Monika Majko - 9 Marca 2021

Wpadka Izabelli Krzan w "Pytaniu na śniadanie". Poszło o pingwiny

Po nagłym odejściu z TVP Marzeny Rogalskiej, miejsce dziennikarki u boku Tomasza Kammela w programie „Pytanie na śniadanie” zajęła Izabella Krzan. Choć prezenterka zaczęła pracę na antenie porannego show niecały miesiąc temu, już ma na swoim koncie ogromną wpadkę.

Izabella Krzan jest nową współprowadzącą programu „Pytanie na śniadanie”. Z pewnością niełatwo jej było zająć miejsce po uwielbianej przez widzów prezenterce, Marzenie Rogalskiej. Być może to właśnie stres związany z tym wydarzeniem sprawił, że gwiazda popełniła komiczną pomyłkę w rozmowie z zaproszonym do studia gościem.

Izabella Krzan pomyliła się podczas programu na żywo

W porannym programie stacji TVP 2 poruszane są przeróżne tematy. Niedawno Izabella Krzan wraz z Tomaszem Kammelem rozmawiali z zaproszonym do studia gościem o pingwinach cesarskich. Specjalista opowiadał o tych niezwykłych ptakach, a dziennikarze z ciekawością przysłuchiwali się informacjom na ich temat. W pewnym momencie jednak prezenterka postanowiła włączyć się do dyskusji.

- Pingwiny są nurkami i świetnie pływają - stwierdziła Izabella Krzan.

- Tak, na przykład pingwiny przylądkowe potrafią zanurkować 130 metrów i złowić rybki, jakich żadne inne ptaki nie są w stanie złowić z wody. Są w stanie przetrwać pod wodą 2,5 minuty - potwierdził ekspert.

Syn Martyniuka skazany na więzienie. Wyrok nieprawomocnySyn Martyniuka skazany na więzienie. Wyrok nieprawomocnyCzytaj dalej

Ta informacja zaskoczyła Tomasza Kammela, który głośno wyraził swoje zdziwienie głębokością, na którą potrafią nurkować te niepozorne zwierzęta. Izabella Krzan postanowiła podzielić się z kolegą z pracy kolejną ciekawostką, jednak tym razem popełniła ogromną gafę.

- A temperatura wody? Czasami nawet do -60 - oświadczyła prezenterka, a widzowie nie mogli powstrzymać uśmiechu.

Oczywista wtopa nie umknęła czujnym uszom widzów programu. Oczywisty błąd, który popełniła prezenterka, dotyczy temperatury wody, którą podała, bowiem poniżej 0 stopni Celsjusza ciecz ta zamienia się w lód, czyli ciało stałe, w którym nie da się pływać, ani nurkować.

Izabella Krzan zastąpiła w programie Marzenę Rogalską, która niespodziewanie po 12 latach na antenie TVP zrezygnowała ze współpracy z Telewizją Polską. Prezenterka na pewno czuje na sobie presję w związku z przejęciem funkcji po uwielbianej przez widzów dziennikarce.

Marzena Rogalska ogłosiła swoją decyzję tuż po ogólnopolskim strajku mediów. Gwiazda opublikowała informacje o zakończeniu współpracy w mediach społecznościowych, a jej posty spotkały się z pozytywną reakcją zarówno fanów, jak i wielu kolegów po fachu.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Plotek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News