Justyna Kowalczyk zrobiła zdjęcie mężowi
Instagram.com justyna.kowalczyk.tekieli
Monika Majko - 6 Lutego 2021

Justyna Kowalczyk wywoła poruszenie zdjęciem oblodzonego męża

Justyna Kowalczyk poślubiła Kacpra Tekieli w zeszłym roku. Parę połączyła miłość oraz wspólna pasja do sportu. Obecnie małżonkowie przebywają na wakacjach w Finlandii, a biegaczka narciarska relacjonuje ich odpoczynek w mediach społecznościowych, gdzie ostatnio zamieściła bardzo zabawne zdjęcie ukochanego.

Justyna Kowalczyk przeszła na zawodniczą emeryturę, jednak nie rezygnuje ze swojej pasji nawet podczas wakacji. Wraz ze swoim mężem wybrała się niedawno na kilkugodzinny trening biegowy. Po wszystkim zrobiła mu zdjęcie i opublikowała w mediach społecznościowych.

Justyna Kowalczyk rozbawiła fanów zdjęciem swojego męża

Jedna z najbardziej utytułowanych biegaczek narciarskich spędza urlop w Finlandii, a w wypoczynku towarzyszy jej mąż Kacper Tekieli. Oboje uwielbiają wysiłek fizyczny i sport, a wspólna pasja sprawia, że nawet na sportowej emeryturze Justyna Kowalczyk prowadzi bardzo aktywny tryb życia.

- Razem z mężem prowadzimy bardzo aktywny tryb życia, więc wysiłek jest jakby podobny do tego wcześniej. Jest jednak zasadnicza różnica. Teraz niczego nie muszę, nie mam planu treningowego. Robię po prostu to, co uważam za słuszne - mówiła Justyna Kowalczyk-Tekieli w niedawnej rozmowie z portalem interia.pl.

Podczas wypoczynku w Finlandii małżeństwo również nie próżnuje. Niedawno wspólnie wybrali się na 5,5-godzinny trening biegowy w niezwykle trudnych warunkach pogodowych.Wysiłek na śniegu i mrozie zaowocował zabawnym oszronieniem twarzy Kacpra Tekieli, które na pamiątkę uwieczniła aparatem jego żona.

Żona pożegnała Krzysztofa KowalewskiegoŻona pożegnała Krzysztofa KowalewskiegoCzytaj dalej

Justyna Kowalczyk udostępniła zdjęcie męża m.in. na swoim Instagramie. Fani polskiej mistrzyni olimpijskiej nie mogli powstrzymać uśmiechu na widok oszronionej twarzy ukochanego sportsmenki.

- A potem zdziwienie, że ludzie się rozwodzą - zażartował jeden z internautów.

- Poszedł na prawie sześć godzin nie wiadomo gdzie... Masz rację - odpowiedziała mu żartem Justyna Kowalska.

- Perfekcyjne przedłużenie rzęs - dodał kolejny rozbawiony użytkownik sieci.

Na szczęście Kacper Tekieli nie ma problemu z towarzyszeniem żonie w takich wyzwaniach. Mąż Justyny Kowalczyk jest cenionym wspinaczem i alpinistą oraz instruktorem wspinaczki sportowej.

Justyna Kowalczyk opublikowała w sieci zdjęcie męża

Instagram.com justyna.kowalczyk.tekieli

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Interia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News