Monika Olejnik w żałobie
Jan Bielecki/East News
Monika Majko - 6 Lutego 2021

Monika Olejnik w żałobie. Nie żyje jej najbliższa osoba

Monika Olejnik przechodzi obecnie bardzo trudne chwile. Popularna dziennikarka poinformowała za pomocą mediów społecznościowych o śmierci swojej ukochanej mamy. Kondolencje spływają do gwiazdy stacji TVN ze wszystkich stron.

Monika Olejnik była niezwykle związana z mamą. Kobieta była jedną z najważniejszych osób w życiu dziennikarki, która bardzo dbała o ich wspólną relację. Publicystka opublikowała na swoim Facebooku poruszające zdjęcie.

Monika Olejnik straciła ukochaną mamę

Smutne informacje pojawiły się na profilu facebookowym Moniki Olejnik tuż po godzinie 16:00 w sobotę, 6 lutego 2021 roku.Dziennikarka udostępniła w sieci zdjęcie z dzieciństwa, na którym pozuje wraz ze swoją mamą. Poniżej fotografii gwiazda TVN napisała „Żegnaj mamo” i dodała ikonkę złamanego serca.

Pod czarno-białą fotografią natychmiast pojawiło się wiele komentarzy z kondolencjami dla dziennikarki. Wśród nich pojawiły się również wiadomości od znanych nazwisk. Swoje wsparcie Monice Olejnik okazały m.in. Martyna Wojciechowska i Natalia Kukulska.

- Przykro bardzo... Wyrazy współczucia - skomentowała Martyna Wojciechowska.

Nie żyje Krzysztof Kowalewski. Aktor miał 83 lataNie żyje Krzysztof Kowalewski. Aktor miał 83 lataCzytaj dalej

- Moniko, szczere wyrazy współczucia - napisała Natalia Kukulska.

Dziennikarka nie podała żadnych informacji, dotyczących przyczyn śmierci swojej ukochanej mamy. Monika Olejnik pogrążyła się w żałobie, jednak fani mają nadzieję, że ich wsparcie choć trochę poprawi jej samopoczucie.

Monika Olejnik to niejedyna gwiazda, która w ostatnim czasie straciła mamę. Z utratą najbliższej osoby mierzył się niedawno również Mariusz Czajka. Aktor zmagał się w tym czasie z poważnymi problemami finansowymi, więc o pomoc w zorganizowaniu pogrzebu poprosił swoich fanów.

Mariusz Czajka założył zbiórkę internetową, by zebrać pieniądze na ostatnie pożegnanie swojej mamy. Ostatecznie gwiazdorowi udało się zebrać na ten cel blisko 50 tysięcy złotych.

- Jak powszechnie wiadomo, przez pandemię koronawirusa, od marca 2020 do dziś, teatry są zamknięte. Ja straciłem 138 przedstawień i praktycznie nie mam dochodów od 10 miesięcy. Mama miała emeryturę nauczycielską 1600 złotych i nie miała oszczędności. Ja mam same długi i już nie mam skąd pożyczać - tłumaczył aktor.

Monika Olejnik pożegnała swoją mamęFacebook.com Monika Olejnik

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Super Express/Instagram/Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News