Jacek Kurski
Adrian Grycuk, CC BY-SA 3.0 PL , via Wikimedia Commons
Artur Łokietek - 27 Lutego 2021

Jacek Kurski skomentował odejście Marzeny Rogalskiej

Marzena Rogalska po 12 latach pracy w Telewizji Polskiej zdecydowała się na zmianę kierunku swojej kariery. Wiele osób pozytywnie odebrało tę decyzję, choć jej partner z programu, Tomasz Kammel, wciąż milczy w tej sprawie. Teraz swoje przemyślenia wyjaśnił „Faktowi” Jacek Kurski, prezes stacji.

Jacek Kurski ewidentnie ma bardzo wysokie zdanie o sobie i prowadzonej przez siebie maszynie zwanej TVP. Nie dość, że kompletnie nie przejmuje się rezygnacją niektórych gwiazd z pracy w stacji, to jeszcze uważa, że te sobie bez narodowego nadawcy nie poradzą.

Cała sprawa zaczęła się jeszcze w ubiegłym tygodniu. 16 lutego Marzena Rogalska ogłosiła, iż jej decyzja jest oficjalna – gwiazda odchodzi z Telewizji Polskiej.

- Po dwunastu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku była najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej– czytaliśmy we wpisie na Instagramie.

Tomasz Kammel, jej partner z popularnego programu śniadaniowego „Pytanie na śniadanie” przez cały czas milczał. Ani razu nie wypowiedział się na temat koleżanki z pracy. Do grona osób absolutnie nie przejmujących się stratą gwiazdy dołączył właśnie Jacek Kurski, prezes TVP.

Tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje Krzysztof KwiatkowskiTragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje Krzysztof KwiatkowskiCzytaj dalej

Jacek Kurski o Marzenie Rogalskiej: „Nic nie poczułem”

Co ciekawe, fani Rogalskiej wydają się bardzo ucieszeni jej decyzją. Jej konto na Instagramie wyraźnie obfituje w pozytywne komentarze wielu osób. Nie ma się co dziwić – TVP w ostatnim czasie jest coraz bardziej kontrowersyjną stacją oskarżaną m.in. o bycie maszyną rządową.

Jacek Kurski, prezes publicznego nadawcy w naszym kraju, postanowił skomentować całe zajście. Wydaje się kompletnie nie przejmować stratą takiej gwiazdy. Uznał, że stacja w żaden sposób na tym nie ucierpi.

Jakby tego mało, były poseł PiS zdaje się mieć skrajnie wysokie mniemanie o zarządzanym przez siebie interesie. W dość ostrych słowach stwierdził, że to Rogalska może teraz mieć poważne problemy. Zapewne chodzi m.in. o kwestie finansowe.

- Czułem to samo, co wtedy, gdy postanowił się rozstać z nami pan Makłowicz, pan Orłoś, pani Torbicka czy jeszcze inne osoby... Nic nie poczułem– stwierdził Jacek Kurski w rozmowie z „Faktem”.

- Telewizja sobie poradzi bez niektórych nazwisk i gwiazd, natomiast te gwiazdy sobie nie poradzą bez telewizji. Każdy jest kowalem własnego losu i każdy może decydować o sobie. Jak śpiewa poeta, z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle– wyjaśnił prezes.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: pudelek.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News