Izabella Krzan ujawniają prawdę
Fot. Instagram.com/izabellakrzan
Mateusz Sidorek - 28 Lutego 2021

Izabella Krzan zastąpiła Marzenę Rogalską w TVP. Skomentowała swoją poprzedniczkę

Odkąd Marzena Rogalska odeszła z Telewizji Polskiej, Izabella Krzan otrzymała niesamowitą szansę poprowadzenia „Pytania na śniadanie”. Modelka wreszcie opowiedziała o swoim debiucie, ujawniając przy tym całą prawdę. Nowa prowadząca poruszyła też temat swojej poprzedniczki, która zapracowała na miano legendy stacji.

Zaledwie kilka dni temu Izabella Krzan dołączyła do ekipy z „Pytania na śniadanie”. Wielu widzów było bardzo zdziwionych, gdy po włączeniu popularnego programu TVP nie zobaczyło swojej ulubionej prowadzącej. Marzena Rogalska opuściła słynną śniadaniówkę i rozstała się z Telewizją Polską.

O Izabelli Krzan już wcześniej mówiło się w kontekście prowadzącej „Pytanie na śniadanie”. Nikt jednak nie przypuszczał, że trzeba będzie w takim pośpiechu sprawdzić modelkę w nowej roli. W debiucie Izabella poradziła sobie całkiem nieźle u boku Tomasza Kammela.

Izabella Krzan o swoim debiucie

Po odejściu Marzeny Rogalskiej z Telewizji Polskiej Izabella Krzan nie miała łatwego zadania. Musiała zastąpić legendę stacji, którą uwielbiało mnóstwo widzów. Mierzenie się z dziennikarką takiego formatu nigdy nie jest łatwe.

Modelka przyznała, że przed debiutem bardzo się denerwowała. Izabella Krzan prawdopodobnie miała świadomość, że od samego początku będzie porównywana do Marzeny Rogalskiej.

Justyna Żyła opublikowała zdjęcie z wymownym szczegółem tuż po zwycięstwie byłego mężaJustyna Żyła opublikowała zdjęcie z wymownym szczegółem tuż po zwycięstwie byłego mężaCzytaj dalej

Niedawno na swoim Instagramie opowiedziała o swoim debiucie i emocjach, jakie przeżywała. Nowa prowadząca „Pytanie na śniadanie” ujawniła, że miała za sobą nieprzespaną noc. Powiedziała też, co uważa na temat Marzeny Rogalskiej.

Nie przespałam nocy poprzedzającej debiut w „Pytaniu na śniadanie”. Zawsze o tym marzyłam, ale tydzień temu byłam bardziej zlękniona niż uradowana. Trzygodzinne wejście na żywo, bez przygotowania, w zastępstwie za osobę tak podziwianą i szanowaną również przeze mnie… Czasami jesteśmy wrzucani przez los na głęboką wodę, ale może i tak lepiej. Mam nadzieję, że jakoś sprostałam wyzwaniu. Przede mną z pewnością jeszcze dużo nauki – przyznała Izabella.

Udany debiut Izabelli Krzan

Początkowo jeszcze nie było pewności, że Izabella Krzan na stałe zastąpi Marzenę Rogalską. Wszystko zależało od jej debiutu. Mimo wielu nerwów i nowej sytuacji Izabella poradziła sobie bardzo dobrze.

Z komentarzy w mediach wynika, że widzom spodobała się nowa prowadząca „Pytanie na śniadanie”, chociaż mnóstwo osób będzie jeszcze przez jakiś czas tęskniło za Marzeną Rogalską.

Legenda śniadaniówki w Telewizji Polskiej pracowała dla publicznego nadawcy od 12 lat. Jej odejście okazało się ogromnym szokiem dla wielu osób z mediów. Część dziennikarzy i gwiazd show-biznesu pogratulowało Marzenie Rogalskiej zakończenia współpracy z TVP.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o spocie TVP Kobieta, z którego wytego wycięto już Marzenę Rogalską. Mamy też komentarz dyrektorki stacji. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

Izabella Krzan nowa prowadząca

Z: Instagram.com/izabellakrzan

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News