Dom Agnieszki Chylińskiej: To prawdziwy pałac!
Marcin Owczarek - 16 Grudnia 2018

Dom Agnieszki Chylińskiej: To prawdziwy pałac!

Dom Agnieszki Chylińskiej to istny pałac. Każdy chciałby mieszkać w takim pięknym domu. Wygląda jak rodem z Bollywood. To wszystko musiało kosztować naprawdę wiele pieniędzy, ale na pewno artystkę na to stać.

Dom Agnieszki Chylińskiej na tle innych bardzo się wyróżnia. Gwiazda od lat jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w Polsce. Była młoda, kiedy zadebiutowała na scenie, ale od tamtej pory regularnie daje o sobie znać. Fani uwielbiają Chylińską. Jeszcze gdy grała w O.N.A., zdobyła wielką popularność. Wtedy nie myślała o tym, aby się ustatkować. To był czas, kiedy w jej życiu pojawili się mężczyźni, alkohol, a nawet narkotyki. Ale to nic dziwnego, kiedy jest się gwiazdą rocka i teraz nikogo to nie szokuje. W końcu Agnieszka Chylińska postanowiła, że zmieni swoje życie. Zaczęła robić karierę solową, ustatkowała się i znalazła partnera, z którym chce być do końca życia. Po urodzeniu dzieci złagodniała i przeszła ogromną metamorfozę. Stworzyła im dom, jaki chciałby mieć.

Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska?

Jak więc wygląda dom gwiazdy? Pierwsze co rzuca się w oczy, to jaskrawy, pomarańczowy kolor ścian. Widać w tle również białe balustrady. Przypomina to pałac jakiegoś wschodniego arystokraty. We wnętrzu dominują kolory czerwieni i złota, przepych i bogactwo widać od razu. Swój dom pokazała w jednym z programów śniadaniowych "Pytanie na śniadanie". Nieruchomość robi wrażenie i zwykłego człowieka może wprawić w niemałe zakłopotanie. Większość dziwiła się, skąd u gwiazdy tego formatu taki dom. Wszystko wyjaśniło się pod koniec programu. Chociaż Agnieszka Chylińska przeszła metamorfozę, to nigdy nie pozwoliłaby sobie na taki dom. W programie zrobiła sobie żart i pokazała mieszkanie słynnego cygańskiego piosenkarza Don Vasyla. Wszyscy dali się na to nabrać. Dom znajduje się w Chyliczkach i od razu widać, że należy do kogoś takiego jak Don Vasyl.DALSZA CZEŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
DowborPolsat dał im niepowtarzalną szansę. Tylko nieliczni potrafili ją wykorzystaćCzytaj dalej

Dom Agnieszki Chylińskiej

Gdzie więc mieszka Agnieszka Chylińska? Jak zawsze jest to owiane wielką tajemnicą. Od dawna wiadomo, że piosenkarka bardzo skrzętnie chroni swoją prywatność. Nie wiadomo za wiele o jej mężu ani dzieciach i nawet jej dom jest prywatną sprawą, której nie chce ujawnić. Wszystko po to, aby chronić rodzinę przed mediami i wścibskimi fanami. Wiadomo, że Agnieszka Chylińska mieszka w Trójmieście, a konkretnie w Sopocie. Jej dom jest utrzymany w starym stylu, który gościł tam jeszcze przed II wojną światową. Wnętrza domu raczej nie uświadczymy, o ile sama piosenkarka nie zdecyduje się go kiedyś pokazać.dom agnieszki chylińskiej Screen domygwiazd.plZOBACZ TAKŻE:
  1. Babka Kiepska: ile miała lat najbardziej lubiana postać serialu?
  2. Robert Lewandowski: Wykształcenie nie było jego mocną stroną, wtedy to zrobił
  3. Potrawy na Boże Narodzenie smacznie i tanio. Nie musisz wydawać fortuny!
  4. Kim jest ojciec Agnieszki Chylińskiej? Córka poszła w ślady taty
  5. Jolanta Kwaśniewska pochodzenie: Służby inwigilowały byłą pierwszą damę
Małgorzata PieńkowskaM jak miłość: Straszne choroby stanęły na drodze tych gwiazd. Życiowe tragedie aktorówCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News