Barbara Kurdej-Szatan przegrywa z groźną chorobą? Wyznanie jej męża na str. 9 rozrywa serce

Autor Patryk Stachera - 7 Grudnia 2018

Barbara Kurdej-Szatan jest zapewne wszystkim dobrze znana ze swojej roli konsultantki w reklamach sieci komórkowejPlay. Choć gra w nich niezwykle wesołą osobę, nie znaczy to, że jej życie zawsze układało się w dobrym kierunku. Jej największe problemy mają związek ze zdrowiem i niestety nie ustępują. Aktorka "M jak miłość" zachorowała, a najnowsze wyniki badań nie są zbyt optymistyczne. Co dolega artystce? Jak się czuje? Wyjaśniamy.

Barbara Kurdej-Szatan już w kwietniu ubiegłego roku wspomniała o swojej chorobie na łamach "VIVY". Mówiła o bólach mięśni z obrzękami, które jej towarzyszyły. Przyznała, że na początku nie wiedziała, co stanowi przyczynę jej kłopotów. Dopiero jak przeczytała o boreliozie w Internecie, zaczęła podejrzewać, że również może być zarażona. Niedługo później zrobiła badania krwi, które potwierdziły jej obawy.

Mimo to, choroba nie przeszkadza aktorce w realizowaniu swoich planów zawodowych. Podobno o tym nie myśli, a dolegliwości już prawie nie odczuwa. Jednak mimo wszystko co jakiś czas przechodzi badania kontrolne. Ponoć w różnych laboratoriach podawane są sprzeczne wyniki. Niektóre testy wychodzą pozytywnie, a inne negatywnie.

Mąż cały czas nad nią czuwa i pilnuje, aby dość regularnie wykonywała badania. Jak twierdzi Basia, choroba nadal jest obecna, ale nie jest zbytnio odczuwalna. Mimo wszystko, to właśnie borelioza stanowi dla niej przeszkodę w realizacji planów dotyczących chociażby drugiego dziecka. Aktorka chciałaby dać swojej córce rodzeństwo, a dopóki choruje, nie może tego zrobić.

Na szczęście stan aktorki nie jest na tyle poważny, aby przeszkadzało jej to w dalszym rozwoju swojej kariery aktorskiej. Przypomnijmy, że Barbara Kurdej-Szatan jest znana z takich produkcji jak "Ciacho" czy "Dzień dobry, kocham cię!". Miała również sporadyczne role w najpopularniejszych polskich serialach. Zagrała m.in. w "Barwach szczęścia", "Pierwszej miłości" oraz "Na dobre i na złe". Szczególny rodzaj popularności zdobyła poprzez swoją rolę niezwykle wesołej i energicznej konsultantki salonu w reklamach sieci komórkowej Play.

Jak Barbara Kurdej-Szatan radzi sobie z chorobą? Jakie leczenie stosuje? Odpowiedzi na te pytania z pewnością Was zaskoczą!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News