Sławomir pokazał prawdziwe oblicze. Takiego go nie znaliśmy!

Autor Weronika Szatkowska - 7 Grudnia 2018

Większość osób kojarzy go z piosenek takich jak "Miłość w Zakopanem", "Megiera" czy "Ty mała znów zarosłaś". Inicjator muzyki rock-polo, Sławomir, cieszy się ogromną popularnością. Jednak nie ze wszystkim jest szczery. Oto prawdziwa twarz artysty.

Niewielu ludzi wie, że Sławomir ukończył w 2006 roku Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie. To jedna z lepszych uczelni tego typu, a skończenie jej jest nie lada wyczynem i wiąże się z prestiżem. Co skłoniło Zapałę do pójścia w kierunku muzycznym, a nie aktorskim?

Początkowo po ukończeniu szkoły wyższej próbował swoich sił jako aktor w wielu produkcjach. Wystąpił m.in. w "Karol. Człowiek, który został papieżem", "Prawo Agaty", "Blondynka" czy "Ojciec Mateusz". Pracował też w teatrach.
Według jego opowieści swoje pierwsze kroki w branży muzycznej stawiał w Nowym Jorku na Long Island. Stany Zjednoczone to kraj, w którym Polonia jest największa na świecie i stanowi tam 3,3% całej ludności. Twierdzi, że to właśnie tam zdobył uznanie wśród Polaków.

W 2015 roku stworzył nowy nurt muzyczny zwany rock-polo oraz swój wizerunek sceniczny. Nazwał się Sławomirem i tego pseudonimu używa do tej pory. Jego pierwszym singlem był utwór "Megiera". Na YouTube pojawił się do niego teledysk z udziałem udziałem wielu sławnych aktorów: Ewy Kasprzyk, Krzysztofa Kiersznowskiego i Lecha Dybika. Od tego momentu Sławomir zaczął bić rekordy popularności. Teledysk ma już 46 milionów wyświetleń. W czerwcu piosenkarz wydał drugi utwór pt. "Ni mom hektara". Jego zespół, z którym koncertuje, nosi prześmiewczą nazwę "Trzymamy się Zapały".
W 2016 roku Sławomirowi wziął udział w szóstej edycji programu " Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", z którego odpadł w piątym odcinku. Wystąpił też w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie wygrał dwa odcinki. Wygraną przekazał Fundacji Rozwoju Pediatrii.

Jednak jednym z największych jego hitów jest piosenka "Miłość w Zakopanem", która na samym YouTube ma aż 182 mln wyświetleń. Jego historia brzmi niezwykle. Niewiele osób wie, jaka jest prawda. Oto prawdziwa twarz Sławomira, którą zna niewielu.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News